Ο αναπληρωτής περιφερειάρχης Δυτ. Ελλάδας, Χαράλαμπος Μπονάνος, ανήρτησε στο fb στιγμιότυπα από μια άκρως επίκαιρη και χρήσιμη εκδήλωση, γράφοντας:
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/2/16/1f4cc.png)
Κάτι δεν πάει καλά , μια κοινωνία που δείχνει να μην πατάει καλά στα πόδια της να έχει χάσει τον προσανατολισμο της και κυρίως η παιδεία που προσφέρουμε στους νέους μας να βαλτώνει στον ανταγωνισμό στο παγκόσμιο στερέωμα
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/2/16/1f4cc.png)
Απαραίτητες οι ανατροπές και ο διάλογος με τους αυριανούς ακαδημαϊκούς πολίτες στην δικιά τους όμως γλώσσα , με κατανόηση και με ορθάνοιχτα αυτιά να τους ακούσουμε
![](https://alphapatras.gr/wp-content/uploads/2024/04/438822685_1163055231521861_4213988326848632441_n-300x200.jpg)