Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Τα ματς Ιωνικός-ΑΕΚ, Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ και Ατρόμητος-Ολυμπιακός για τη Super League 1, η μάχη του Στέφανου Τσιτσιπά στο Australian Open, η αναμέτρηση Άρσεναλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ για την Premier League και το ντέρμπι Άρης-ΠΑΟΚ για τη Basket League δεσπόζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

10:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2023 SS16 La Bollene-Vesubie – Col de Turini 2, Μόντε Κάρλο

10:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

10:00 Eurosport 1 Στέφανος Τσιτσιπάς – Γιανίκ Σίνερ Αυστραλιανό Όπεν Τένις

11:40 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2023 SS17 Luceram / Lantosque 2, Μόντε Κάρλο

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαχτσεσεχίρ – Φενέρμπαχτσε Turkish Basketball Super League Μπάσκετ

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2023 SS18 La Bollene-Vesubie/Col de Turini 3 Wolf Power Stage, Μόντε Κάρλο

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σαμπντόρια – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σάντερλαντ – Μίντλεσμπρο EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports Start Αντβέρπ – Σταντάρ Λιέγης Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Χιρόνα La Liga Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 2HD Φέγενορντ – Άγιαξ Eredivisie Ποδόσφαιρο

15:45 ΕΡΤ3 Άρης – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ιωνικός – ΑΕΚ Super League 1 Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μόντσα – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Λιντς – Μπρέντφορντ Premier League Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Premier League Μάντσεστερ Σίτι – Γουλβς Premier League Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Άουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports Prime Λεβαδειακός – Λαμία Super League 1 Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 5HD Μπρέσια – Φροζινόνε Serie B Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Έλτσε – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports Start Γκλάντμπαχ – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports Premier League Άρσεναλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρέτζιο Εμίλια – Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σπέτσια – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

19:15 ΕΡΤ3 Λαύριο – Παναθηναϊκός Basket League Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αλ Νασρ – Αλ Ετιφάκ Roshn Saudi League Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μπανταλόνα – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ Super League 1 Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD Κλαμπ Μπριζ – Σαρλερουά Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Χετάφε La Liga Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Κάζα Πία – Ζιλ Βιθέντε Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:30 COSMOTE SPORT 8 HD Γαλατασαράι – Αναντολού Εφές Turkish Basketball Super League Μπάσκετ

20:30 Novasports Prime Ατρόμητος – Ολυμπιακός Super League 1 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 4HD Temple – Houston NCAA Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Buffalo Bills – Cincinnati Bengals NFL

22:00 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μαϊάμι Χιτ – Νιου Ορλίνς Πέλικανς NBA Μπάσκετ

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.