Super League: Το πρόγραμμα από την 6η έως την 13η αγωνιστική

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Το πρόγραμμα από την 6η έως την 13 αγωνιστική της Super League.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1-3/10/2022)

ΣΑΒΒΑΤΟ 01/10/2022 19:30 ΠΑΣ Λαμία-Λεβαδειακός           Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ «ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/10/2022 15:00 Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ            ΓΗΠΕΔΟ «Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/10/2022 16:00 Ολυμπιακός-Ατρόμητος            ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/10/2022 19:30 Βόλος-Άρης                      ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/10/2022 21:30 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός               ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 03/10/2022 18:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός       «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

ΔΕΥΤΕΡΑ 03/10/2022 20:00 ΑΕΚ-Ιωνικός                     OPAP ΑΡΕΝΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8-10/10/2022)

ΣΑΒΒΑΤΟ 08/10/2022 17:00 Παναιτωλικός-Βόλος              ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 08/10/2022 19:30 Ιωνικός-Λαμία                   ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/2022 16:00 ΟΦΗ-Ολυμπιακός                  ΓΗΠΕΔΟ «Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/2022 16:30 Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ                ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/2022 19:30 Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης   ΓΗΠΕΔΟ «Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/2022 21:15 Άρης-ΑΕΚ                        ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ»

ΔΕΥΤΕΡΑ 10/10/2022 18:00 Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα          ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15-17/10/2022)

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10/2022 17:00 Βόλος-Λεβαδειακός               ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10/2022 20:30 Άρης-Ιωνικός                    ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 16:00 ΑΕΚ-Ατρόμητος                   OPAP ΑΡΕΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 18:00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ                «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 19:30 Λαμία-Παναθηναϊκός              Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ «ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 20:30 Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός   ΓΗΠΕΔΟ «Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

ΔΕΥΤΕΡΑ 17/10/2022 20:00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ                 ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22-24/10/2022)

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 19:00 Ατρόμητος-Βόλος                 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 19:30 Παναιτωλικός-Ολυμπιακός         ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 16:00 Ιωνικός-ΠΑΣ Γιάννηνα            ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 19:30 Παναθηναϊκός-Άρης               ΓΗΠΕΔΟ «Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 19:30 ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης           ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/10/2022 18:00 Λεβαδειακός-ΑΕΚ                 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/10/2022 20:00 ΟΦΗ-Λαμία                       ΓΗΠΕΔΟ «Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ»

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (29-31/10/2022)

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 17:00 Ιωνικός-Παναιτωλικός            ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 19:30 Βόλος-Παναθηναϊκός              ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 16:00 Ολυμπιακός-Λαμία                ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 16:30 Λεβαδειακός-Ατρόμητος           ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 19:30 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ                        OPAP ΑΡΕΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 20:30 Άρης-ΟΦΗ                        ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ»

ΔΕΥΤΕΡΑ 31/10/2022 18:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης   «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5-6/11/2022)

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 16:30 Λαμία-Βόλος                     Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ «ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ»

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 18:30 ΟΦΗ-Ιωνικός                     ΓΗΠΕΔΟ «Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ»

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 19:00 Ατρόμητος-Άρης                  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 21:00 ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα               ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 16:00 Παναιτωλικός-Λεβαδειακός        ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 19:30 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός         ΓΗΠΕΔΟ «Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 20:30 Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ            ΓΗΠΕΔΟ «Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8-10/11/2022)

ΤΡΙΤΗ 08/11/2022   20:00 Άρης-Λαμία                      ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ»

ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/2022 17:00 Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός       ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/2022 18:00 Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης      ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/2022 20:00 ΑΕΚ-ΟΦΗ                         OPAP ΑΡΕΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/2022 20:00 Λεβαδειακός-Ολυμπιακός          ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 10/11/2022  19:00 Βόλος-ΠΑΣ Γιάννινα              ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΠΕΜΠΤΗ 10/11/2022  21:30 Ιωνικός-ΠΑΟΚ                    ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13-14/11/2022)

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 16:00 Παναθηναϊκός-Ατρόμητος          ΓΗΠΕΔΟ «Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 16:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης               «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 18:00 Λαμία-Παναιτωλικός              Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ «ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 19:30 Ολυμπιακός-ΑΕΚ                  ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 21:30 ΠΑΟΚ-Βόλος                      ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/11/2022 18:00 Αστέρας Τρίπολης-Ιωνικός        ΓΗΠΕΔΟ «Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/11/2022 19:30 ΟΦΗ-Λεβαδειακός                 ΓΗΠΕΔΟ «Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ»

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.