Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Τουρνουά μπάσκετ Παύλος Γιαννακόπουλος, Laver Cup Τένις και η αναμέτρηση Κύπρος – Ελλάδα για το UEFA Nations League ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

07:25 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Μηχανοκίνητα

07:30 Novasports 4HD ΗΠΑ – Κίνα Μουντομπάσκετ Γυναικών

08:00 Novasports 6HD WTA 250 Σεούλ Α’ Ημιτελικός Τένις

08:00 Novasports Prime WTA 500 Τόκιο Β’ Ημιτελικός Τένις

08:20 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Japan – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

09:00 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Μηχανοκίνητα

10:00 Novasports 6HD WTA 250 Σεούλ Β’ Ημιτελικός Τένις

11:00 Novasports Start DTM Προκριματικός αγώνας Red Bull Ring Μηχανοκίνητα

12:00 Eurosport 1 Πρωτάθλημα προκριματικών ηλεκτρικών αυτοκινήτων τουρισμού Μηχανοκίνητα

14:30 ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κωπηλασίας Ράτσιτσε, Τσεχία

14:30 Novasports Start DTΜ Κύριος αγώνας Red Bull Ring Μηχανοκίνητα

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φόρεστ Γκριν Ρόβερς – Έξετερ Σίτι League One

14:50 Eurosport 2 Superbike Καταλωνία Μηχανοκίνητα

15:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Moselle Open

16:00 Eurosport 2 Superbike Καταλωνία Μηχανοκίνητα

16:10 Novasports Start DTM Trophy Race Red Bull Ring Μηχανοκίνητα

17:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Moselle Open

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Πιτέρμπορο – Πορτ Βέιλ League One

17:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ράιν Νέκαρ – Φλένσμπουργκ Bundesliga χάντμπολ

18:00 ΕΡΤ3 Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος Εφές – Μακάμπι Μικρός τελικός

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός – Ερυθρός Αστέρας Μπάσκετ

19:00 Eurosport 1 Presidents Cup Γκολφ

19:00 Novasports 1HD Σλοβενία – Νορβηγία UEFA Nations League

19:00 Novasports Prime Βόρεια Ιρλανδία – Κόσοβο UEFA Nations League

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις ACB Supercopa

20:30 COSMOTE SPORT 4 HD Περιστέρι – Χάποελ Χολόν Μπάσκετ

21:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις

21:00 ΕΡΤ3 Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος Παναθηναϊκός – Αρμάνι Τελικός

21:45 Novasports Start Ισραήλ – Αλβανία UEFA Nations League

21:45 Novasports 5HD Σκωτία – Ιρλανδία UEFA Nations League

21:45 Novasports 4HD Σερβία – Σουηδία UEFA Nations League

21:45 Novasports 3HD Τσεχία – Πορτογαλία UEFA Nations League

21:45 Novasports 2HD Ισπανία – Ελβετία UEFA Nations League

21:45 ALPHA, Novasports Prime Κύπρος – Ελλάδα UEFA Nations League

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Μπανταλόνα ACB Supercopa

23:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.