Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ευρωμπάσκετ και Super League ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

09:40 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 2022 Ζάντβουρτ, Ολλανδία – Feature Race

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2022 GP di San Marino e Della Riviera di Rimini – Προθέρμανση

10:15 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2022 GP di San Marino e Della Riviera di Rimini – Προθέρμανση

10:35 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2022 GP di San Marino e Della Riviera di Rimini – Προθέρμανση

11:15 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2022 Ζάντβουρτ, Ολλανδία – Feature Race

11:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2022 GP di San Marino e Della Riviera di Rimini – Αγώνας

13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2022 GP di San Marino e Della Riviera di Rimini – Αγώνας

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κρεμονέζε – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports Prime Μονπελιέ – Λιλ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρέντινγκ – Στόουκ Championship Αγγλίας Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 4HD Αντερλεχτ – Λέουβεν Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 3HD Ζαντχάουζεν – Καϊζερσλάουτερν Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2022 GP di San Marino e Della Riviera di Rimini – Αγώνας

15:00 Novasports 1HD Οσασούνα – Βαγιεκάνο La Liga Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ2 Formula 1 – Pre Race Μηχανοκίνητα

15:30 ΕΡΤ3 Λιθουανία – Γερμανία Ευρωμπάσκετ 2022

16:00 Novasports Premier League Μπράιτον – Λέστερ Premier League Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Prime Ρεμς – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σπέτσια – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 ΕΡΤ2 – COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2022 – Grand Prix Ολλανδίας Αγώνας

16:25 COSMOTE SPORT 7 HD Moto-E World Championship 2022 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini – 2ος αγώνας

16:30 Novasports Start Αουγκσμπουργκ – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 4HD Αντβέρπ – Βέστερλο Βελγικό πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Rallycross 2022 Μηχανοκίνητα

17:15 Novasports 6HD Σουντιρόλ – Πίζα Serie B Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

17:15 ΕΡΤ1 Ισπανία – Βέλγιο Ευρωμπάσκετ 2022

17:30 Eurosport 2 US Open Τένις

18:05 Novasports 2HD Τρουά – Ρεν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports 3HD Γκλάντμπαχ – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports Premier League Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Άρσεναλ Premier League Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports Prime Ατρόμητος – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

18:45 ΕΡΤ3 Σλοβενία – Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ευρωμπάσκετ

19:00 Eurosport 1 US Open Τένις

19:00 Eurosport 1 US Open Τένις

19:00 Eurosport 2 US Open Τένις

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Βόλος ΝΠΣ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ελλάς Βερόνα – Σαμπντόρια Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Ελτσε La Liga Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 2 US Open Τένις

21:00 Eurosport 1 US Open Τένις

21:30 Novasports Prime Άρης – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

21:30 ΕΡΤ3 Γαλλία – Ουγγαρία Ευρωμπάσκετ 2022

21:45 Novasports 2HD Νις – Μονακό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ουντινέζε – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Βαλένθια – Χετάφε La Liga Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σιάτλ Στορμ – Λας Βέγκας Έισις WNBA 2022 Playoffs Μπάσκετ

23:00 Eurosport 2 US Open Τένις

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.