Πάτρα: Ολοκληρώνονται σήμερα οι τριήμερες εκλογές στον Εμπορικό Σύλλογο – ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ολοκληρώνεται σήμερα η τριήμερη εκλογική διαδικασία στον Εμπορικό Εισαγωγικό Σύλλογο Πατρών, για την ανάδειξη των νέων οργάνων διοίκησης.

Σήμερα οι κάλπες θα είναι ανοικτές από τις 8 το πρωϊ, έως τις 8 το βράδυ.

Χθες είχε μεγαλύτερη προσέλευση από την πρώτη ημέρα, αλλά σύμφωνα με εκτιμήσεις σήμερα προβλέπεται να υπάρξει μαζική συμμετοχή των εμπόρων στις εκλογές.

Θυμίζουμς πως οι εκλογές διεξάγονται στα γραφεία του Εμπορικού Εισαγωγικού Συλλόγου Πατρών (πλατεία Γεωργίου Α΄25, 1ος όροφος).

Οι συνδυασμοί που κατέρχονται υποψήφιοι είναι οι εξής:

 

Μεμονωμένος ανεξάρτητος

Υποψήφιος για το Διοικητικό Συμβούλιο:

ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Υποψήφιος για την Ελεγκτική Επιτροπή

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι στην Ομοσπονδία Εμπορίου & Επιχειρηματικότητας Πελοποννήσου, Νοτιοδυτικής Ελλάδας,  Συλλόγων Πελοποννήσου & Νοτιοδυτικής Ελλάδας, Ζακύνθου, Κεφαλληνίας & Ιθάκης:

ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο:

ΓΟΥΡΔΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΡΟΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΥ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΛΟΒΟΥ ΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΩΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
ΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΟΥΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΤΟΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΤΣΟΥNΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι στην Ομοσπονδία Εμπορίου & Επιχειρηματικότητας Πελοποννήσου, Νοτιοδυτικής Ελλάδας,  Συλλόγων Πελοποννήσου & Νοτιοδυτικής Ελλάδας, Ζακύνθου, Κεφαλληνίας & Ιθάκης:

ΓΟΥΡΔΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΡΟΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΥ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΛΟΒΟΥ ΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΩΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
ΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΟΥΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΤΟΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΤΣΟΥNΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο:

ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑ
ΑΜΙΤΣΗΣ ΔΙΟΥΝΥΣΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΓΕΝΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ – ΜΠΙΡΛΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΕΛΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΛΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΛΑΜΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΛΙΑ
ΡΟΔΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΑΜΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑ
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΕΠΕΛΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΧΑΡΙΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι στην Ομοσπονδία Εμπορίου & Επιχειρηματικότητας Πελοποννήσου, Νοτιοδυτικής Ελλάδας,  Συλλόγων Πελοποννήσου & Νοτιοδυτικής Ελλάδας, Ζακύνθου, Κεφαλληνίας & Ιθάκης:

ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑ
ΑΜΙΤΣΗΣ ΔΙΟΥΝΥΣΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΓΕΝΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ – ΜΠΙΡΛΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΕΛΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΛΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΛΑΜΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΛΙΑ
ΡΟΔΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΑΜΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑ
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΕΠΕΛΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΧΑΡΙΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ 

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο:

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΚΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΒΟΥΛΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΟΥΛΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΙΑΦΑ ΓΡΑΜΟΖ ΣΚΕΝΤΕΡ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑ
ΣΠΗΛΙΩΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΩΤΗ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΡΙΦΤΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑ
ΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΦΙΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΧΟΥΡΜΠΙΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΧΡΟΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι στην Ομοσπονδία Εμπορίου & Επιχειρηματικότητας Πελοποννήσου, Νοτιοδυτικής Ελλάδας,  Συλλόγων Πελοποννήσου & Νοτιοδυτικής Ελλάδας, Ζακύνθου, Κεφαλληνίας & Ιθάκης:

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΚΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΒΟΥΛΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΟΥΛΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΙΑΦΑ ΓΡΑΜΟΖ ΣΚΕΝΤΕΡ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑ
ΣΠΗΛΙΩΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΩΤΗ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΡΙΦΤΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑ
ΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΦΙΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΧΟΥΡΜΠΙΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΧΡΟΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

ΕΝΩΜΕΝΟ ΠΑΤΡΙΝΟ ΕΜΠΟΡΙΟ 

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο:

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΒΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΓΟΥΒΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΖΟΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΕΤΖΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΤΑΣΚΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
ΣΟΛΩΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΤΣΟΥΛΦΑ ΙΟΥΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι στην Ομοσπονδία Εμπορίου & Επιχειρηματικότητας Πελοποννήσου, Νοτιοδυτικής Ελλάδας,  Συλλόγων Πελοποννήσου & Νοτιοδυτικής Ελλάδας, Ζακύνθου, Κεφαλληνίας & Ιθάκης:

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΒΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΓΟΥΒΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΖΟΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΕΤΖΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΤΑΣΚΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
ΣΟΛΩΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΣΟΥΛΦΑ ΙΟΥΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ 

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο:

Βαγενάς Γιώργος Δημήτριου
Αθανασόπουλος Χρήστος Κωνσταντίνου
Ανδριόπουλου Ευανθία Θεόδωρου
Βουλδής Θεόδωρος Άγγελου
Γιώτη Παναγιώτα Ιωάννη
Δάρμας νικολαος Κωνστανίνου
Δελδήμος Αθανάσιος Δημητρίου
Δημακοπούλου Χριστίνα Νικόλαου
Διονυσάτου Ερμιόνη (Ερμίνα) Σπυρίδωνα
Ζέρδεβα Κωνσταντίνα Ζήσιμου
Ζωγοπούλου Θεοδώρα Ανδρέα
Ζώζα Γαρυφαλλιά Απόστολου
Καλεντζώτη Βασιλική Κωνσταντίνου
Καλογεράτος Παναγιώτης Ανδρέα
Καλπουζάνης Χρήστος Κωνσταντίνου
Κανελλόπουλος Τηλέμαχος Παναγιώτη
Καπόγιαννης Δημήτριος Βασίλειου
Καράβολας Διαμαντής Γεώργιου
Καραπάνος Νικόλαος Χρήστου
Καραπάνου Αλεξάνδρα Χρήστος
Κατσαρέλης Δημήτριος Βασίλειου
Κατσίκης Δημοσθένης Θεόδωρου
Κιρκωφ Σάββας Παναγιώτη
Κλαουδάτος Γεράσιμος Ιωάννη
Κλαουδάτος Νεκτάριος Ιωάννη
Κολλιόπουλος Νικόλαος Γεωργίου
Κωνσταντάτος Ηλίας Ηλία
Λαδάς Νικόλαος Άγγελου
Λευκαδίτης Γεώργιος Σταύρου
Λιακόπουλος Ηλίας Χαράλαμπου
Μακρής  Ευθύμιος (Μάκης) Σωτηρίου
Μαλαφούρη Αναστασία Διονύσιου
Μήλας Χρήστος Ιωάννη
Μητροπούλου Σταυροπούλου Σαβίνα Παναγιώτη
Μπαράκος Νεκτάριος Χαρίλαου
Μπαρδάκης Παρασκευάς Θεόδωρου
Μπίρμπας Δημήτριος Γεώργιου
Νίκας Κωνσταντίνος Γεώργιου
Νικολακόπουλος Αναστάσιος Δημήτριου
Νικολόπουλος Παναγιώτης Μιχαήλ
Πάλμος Δημήτριος Βασίλειος Γιώργου
Παναγιωτόπουλος Ιωάννης Ανδρέα
Παναγιωτόπουλος Χρήστος Ιωάννη
Παναγιωτοπούλου Όλγα Δημήτριου
Παπαδόπουλος Παναγιώτης Αναστάσιου
Παπαδόπουλος Παναγιώτης Κωνσταντίνου
Παρασκευόπουλος Αντώνιος Ιωάννη
Πελεκάνος Ανδρέας Ιωάννη
Πέττας Διονύσιος Γεωργίου
Ρουμελιώτης Γεώργιος Παντελή
Ρώρος Αντώνιος Γεώργιου
Σκάντζας Δαμιανός Χρήστου
Σπάθης Αντώνιος Βασίλειου
Σπυρόπουλος Χρήστος Θωμά
Σταματόπουλος Ανδρέας Νικόλαου
Στελλάτος Ανδρέας Βασίλειου
Τζερμπίνος Ιωάννης Γεώργιου
Τόγιας Κωνσταντίνος Ιωάννη
Τσατσάς Γεώργιος Κωνσταντίνου
Τζιβγινίδης Στέλιος Κωνσταντίνου
Τσιρογιάννης Γεώργιος Χρήστου
Φοή Ανδρονίκη (Ανδριάνα) Ιωάννη
Χατζής Ηλίας Μιχάηλ
Χάχαλη Ευθαλία Βασίλειου
Χριστοπούλου Κλεοπάτρα Ανδρέα

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

Ανδριόπουλου Πολυξένη Κωνσταντίνου
Γουλιμής Χρήστος Αθανάσιου
Παπαγιαννοπούλου Ελένη Κωνσταντίνου
Χατζηκυριάκος Βασίλειος Νικόλαου
Κουτσαλάρας Θωμας Ηλία

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι στην Ομοσπονδία Εμπορίου & Επιχειρηματικότητας Πελοποννήσου, Νοτιοδυτικής Ελλάδας,  Συλλόγων Πελοποννήσου & Νοτιοδυτικής Ελλάδας, Ζακύνθου, Κεφαλληνίας & Ιθάκης:

Βαγενάς Γιώργος Δημητρίου
Αθανασόπουλος Χρήστος Κωνσταντίνου
Άκρατου Nικολίνα Διονύσιου
Ανδριοπούλου Ευανθία Θεόδωρου
Βουλδής Θεόδωρος Άγγελου
Γιώτη Παναγιώτα Ιωάννη

Δάρμας Νικολαος Κωνσταντίνου
Δελδήμος Αθανασιος Δημητρίου
Δημακοπούλου Χριστίνα Νικόλαου
Διονυσάτου Ερμιόνη (Ερμίνα) Σπυρίδωνα
Εφραιμίδης Ευάγγελος Γεώργιου
Ζέρδεβα Κωνσταντίνα Ζήσιμου
Ζωγοπούλου Θεοδώρα Ανδρέα
Ζώζα Γαρυφαλλιά Απόστολου

Καλεντζώτη Βασιλική Κωνσταντίνου
Καλογεράτος Παναγιώτης Ανδρέα
Καλπουζάνης Χρήστος Κωνσταντίνου
Κανελλόπουλος Τηλέμαχος Παναγιώτη
Καπόγιαννης Δημήτριος Βασίλειος
Καράβολας Διαμαντής Γεώργιου
Καραπάνος Νικόλαος Χρήστου
Καραπάνου Αλεξάνδρα Χρήστου
Κατσαρέλης Δημήτριος Βασίλειου
Κατσίκης Δημοσθένης Θεόδωρου
Κιρκώφ Σάββας Παναγιώτη
Κλαουδάτος Γεράσιμος Ιωάννη
Κλαουδάτος Νεκτάριος Ιωάννη
Κολλιόπουλος Νικόλαος Γεωργίου
Κωνσταντάτος Ηλίας Ηλία

Λαδάς Νικόλαος Άγγελου
Λευκαδίτης Γεώργιος Σταύρου
Λιακόπουλος Ηλίας Χαράλαμπου
Μακρής  Ευθύμιος  (Μάκης) Σωτήριου
Μαλαφούρη Αναστασία Διονύσιου
Μήλας Χρήστος Ιωάννη
Μητροπούλου Σταυροπούλου Σαβίνα Παναγιώτη
Μπαράκος Νεκτάριος Χαρίλαου
Μπαρδάκης Παρασκευάς Θεόδωρου
Μπίρμπας Δημήτριος Γεώργιου
Μπούκλης Λάμπρος Ηλία
Νίκας Κωνσταντίνος Γεώργιου
Νικολακόπουλος Αναστάσιος Δημήτριου
Νικολόπουλος Παναγιώτης Μιχαήλ

Παναγιωτόπουλος Ιωάννης Ανδρέα
Παναγιωτόπουλος Χρήστος Ιωάννη
Παναγιωτοπούλου Όλγα Δημήτριου
Παπαδόπουλος Παναγιώτης Αναστάσιος
Παπαδόπουλος Παναγιώτης Κωνσταντίνου
Παπαζαφείρης Κωνσταντίνος Βασίλειου
Παρασκευόπουλος Αντώνιος Ιωάννη
Πελεκάνος Ανδρέας Ιωάννη
Πέττας Διονύσιος Γεωργίου
Ρουμελιώτης Γεώργιος Παντελή
Ρώρος Αντώνιος Γεώργιου

Σκάντζας Δαμιανός Χρήστου
Σπάθης Αντώνιος Βασίλειου
Σπυρόπουλος Χρήστος Θωμά
Σταματόπουλος Ανδρέας Νικόλαου
Στασινόπουλος Παναγιώτης Ιωάννη
Στελλάτος Ανδρέας Βασίλειος

Τζερμπίνος Ιωάννης Γεώργιου
Τόγιας Κωνσταντίνος Ιωάννη
Τσατσάς Γεώργιος Κωνσταντίνου
Τζιβγινίδης Στέλιος Κωνσταντίνου
Τσιρογιάννης Γεώργιος Χρήστου
Φοή  Ανδρονίκη (Ανδριάνα ) Ιωάννη
Χατζής Ηλίας Μιχάηλ
Χάχαλη Ευθαλία Βασίλειου
Χριστοπούλου Κλεοπάτρα Ανδρέα

Για την συμμετοχή απαιτείται η ταυτότητα ή άλλο πιστοποιητικό έγγραφο για την απόδειξη της ταυτοπροσωπίας (διαβατήριο, δίπλωμα οδήγησης κλπ).

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.