Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ο τελικός του Τσιτσιπά με τον Φοκίνα στο Monte Carlo Masters, τα ντέρμπι των πλέι οφ και τα παιχνίδια των πλέι άουτ της Super League, τα ματς της Basket League, οι τελικοί Κυπέλλου στο πόλο σε άνδρες και γυναίκες και οι αγώνες από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις:

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπρεογκάν ACB Liga Endesa Μπάσκετ

14:00 Novasports 2HD Νις – Λοριάν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 4HD Βέρντερ Βρέμης – Νυρεμβέργη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Καλλιθέα – Αστέρα Βλαχιώτη Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Βέροια – Ξάνθη Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Γρανάδα – Λεβάντε La Liga Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports Prime Ατρόμητος – ΟΦΗ Super League 1 Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Αλεχάντρο Νταβίντοβιτς Φοκίνα – Στέφανος Τσιτσιπάς Monte Carlo Masters Τελικός Τένις

16:15 COSMOTE SPORT 3 HD Γουέστ Χαμ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:15 COSMOTE SPORT 1 HD Νιούκαστλ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Αρμίνια Μπίλεφελντ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σότσι – Λοκομοτίβ Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Τελικός Ολυμπιακός-Γλυφάδα Final4 Κυπέλλου- Γυναίκες Πόλο

17:00 ΕΡΤ3 Λαύριο – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD ΠΑΣ Λαμία – Ιωνικός Super League 1 Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο

18:05 Novasports 2HD Λιόν – Μπορντό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports 6HD Χόφενχαϊμ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports 3HD Ουνιόν Βερολίνου – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τσέλσι – Κρίσταλ Πάλας FA Cup Ημιτελικός Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ Sports 3 Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη Τελικός Final4 Κυπέλλου – Άνδρες Πόλο

19:00 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Άγιαξ Κύπελλο Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ Sports 3 Μαυροβούνιο – Ελλάδα Χάντμπολ ανδρών

19:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών Βόλεϊ

19:15 Novasports Start Ουέσκα – Σαραγόσα Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Θέλτα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Άρης – ΠΑΟΚ Super League 1 Πλέι οφ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπασκόνια – Βαλένθια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

20:00 ΕΡΤ3 Προμηθέας Πάτρας – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

20:30 Novasports 3HD Μπάγερ Λεβερκούζεν – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Super League 1 Πλέι οφ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Σεβίλλη – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπόστον Σέλτικς – Μπρούκλιν Νετς NBA Playoffs Μπάσκετ

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπενφίκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

23:05 Novasports 6HD Λος Άντζελες – Κάνσας MLS Ποδόσφαιρο

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.