Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ο αγώνας της Μαρίας Σάκκαρη στο διπλό του τουρνουά Indian Wells, τα ματς της Basket League και οι αναμετρήσεις ποδοσφαίρου από τα κορυφαία πρωταθλήματα της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις:

01:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2022 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Τένις

02:30 Novasports 6HD Σάκκαρη /Τομλιάνοβιτς- Μάρτιτς/Ρότζερς ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Τένις

02:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ατλάντα Χοκς – Λος Άντζελες Κλίπερς NBA Μπάσκετ

03:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μέμφις Γκρίζλις – Νιου Γιορκ Νικς NBA Μπάσκετ

05:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2022 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Τένις

11:00 COSMOTE SPORT 5 HD ERC 2022 SS2 Boticas, Πορτογαλία

12:15 COSMOTE SPORT 5 HD ERC 2022 SS3 Cabeceiras 1, Πορτογαλία

13:20 COSMOTE SPORT 5 HD ERC 2022 SS4 Veiera do Minho 1, Πορτογαλία

14:30 Novasports 2HD Μπάρνσλεϊ– Φούλαμ EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπεσίκτας – Καρσίγιακα Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός Βόλου – Ξάνθη Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Λεβάντε – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σπέτσια – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σαλερνιτάνα – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start Ουνιόν Βερολίνου – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Φράιμπουργκ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Χόφενχαϊμ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός Β-Ηρακλής Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπρέντφορντ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 3 Απόλλων Πάτρας – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Ιωνικός – Κολοσσός Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπρέντφορντ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Γρανάδα – Ελτσε La Liga Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 2HD Μονπελιέ – Νις Ligue 1 Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ Sports 1 Τελικός Κύπελλο Γυναικών Βόλεϊ

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπανταλόνα – Βαλένθια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαμπντόρια – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Γκλάντμπαχ – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Βιγιαρεάλ – Θέλτα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2022 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Τένις

21:30 Novasports 3HD Χάιντενχαϊμ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports Start Οστάνδη – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μίλαν – Έμπολι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Τρουά – Ναντ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Χετάφε – Βαλένθια La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπελενένσες – Μποαβίστα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

22:55 Novasports 5 HD Σιατλ – Λ.Α. Γκάλαξι MLS Ποδόσφαιρο

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.