Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Πλούσια είναι η δράση στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις:

09:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS8 Brattby 1, Σουηδία

10:25 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS9 Örträsk 1, Σουηδία

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS10 Langed 1, Σουηδία

12:30 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS11 Umea 1, Σουηδία

14:30 Novasports 2HD Μπλάκμπερν – ΚΠΡ EFL Championship

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λιντς – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Ολυμπιακός Β’ – Απόλλων Λάρισας Super League 2

14:45 ΕΡΤ3 ΑΕΚ Β – Εργοτέλης Greek Super League 2

15:00 Novasports 6HD Κόμο – Μπρέσια Serie B

15:00 Novasports 1HD Μαγιόρκα – Βαλένθια La Liga

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σαλερνιτάνα – Μπολόνια Serie A

16:30 Novasports News Γκρόιτερ Φιρτ – Κολωνία Bundesliga

16:30 Novasports Start Ουνιόν Βερολίνου – Μάιντς Bundesliga

16:30 Novasports 5HD Φράιμπουργκ – Χέρτα Bundesliga

16:30 Novasports 4HD Γκλάντμπαχ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 3HD Λεβερκούζεν – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3 Βέροια – ΠΑΟΚ Β Greek Super League 2

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κρίσταλ Πάλας – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπρέντφορντ – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράιτον – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Τελικός

17:00 ΕΡΤ2 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου 1η μέρα

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ

17:15 Novasports 1HD Χετάφε – Αλαβές La Liga

17:15 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Άρης Super League

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD Σπαρτάκ Μόσχας – ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Έμπολι – Γιουβέντους Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντιτρόιτ Πίστονς – Μπόστον Σέλτικς NBA

19:30 Novasports 1HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

19:30 Novasports Prime Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Παναιτωλικός – Βόλος ΝΠΣ Super League

20:00 ΕΡΤ3 Πανιώνιος ΓΣΣ – Βουλιαγμένη Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μαρίτιμο – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal

21:30 Novasports 3HD Ντιναμό Δρέσδης – Ντάρμσταντ Bundesliga 2

21:45 Novasports Start Λέουβεν – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Σασουόλο – Φιορεντίνα Serie A

22:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Σεντ Ετιέν Ligue 1

22:00 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Θέλτα La Liga

23:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τζος Τέιλορ – Τζακ Κάτεραλ Undisputed Jr

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.