Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Το ματς Μπενουά Περ – Στέφανος Τσιτσιπάς για το Αυστραλιανό Όπεν ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις:
06:00 Eurosport 1 Μπενουά Περ – Στέφανος Τσιτσιπάς Αυστραλιανό Όπεν Τένις

08:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

08:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

09:15 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS9 Le Figeret / Thorame-Haut, Μόντε Κάρλο

10:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

10:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

11:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS10 Saint Jeannet – Malijai – 1, Μόντε Κάρλο

12:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

12:15 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS11 Saint Geniez / Thoard 1, Μόντε Κάρλο

12:30 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι EFL Championship

14:45 ΕΡΤ3 Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Β Super League 2

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS12 Saint Jeannet / Malijai 2, Μόντε Κάρλο

15:00 ΕΡΤ Sports 3 Καρδίτσα – Ψυχικό Α2 Μπάσκετ

15:00 Novasports 1HD Λεβάντε – Κάδιθ La Liga

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τζένοα – Ουντινέζε Serie A 2021-22

16:15 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS13 Saint Geniez / Thoard 2, Μόντε Κάρλο

16:30 Novasports Start Γκρόιτερ Φιρτ – Μάιντς Bundesliga

16:30 Novasports 6HD Γκλάντμπαχ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

16:30 Novasports 5HD Φράιμπουργκ – Στουτγάρδη Β’ Ισπανίας

16:30 Novasports 4HD Μπάγερ Λεβερκούζεν – Αουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 3HD Χόφενχαϊμ – Ντόρτμουντ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ3 Ξάνθη – Βέροια Greek Super League 2

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λιντς – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπρέντφορντ – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Novasports News Μπέρμιγχαμ – Μπάρνσλι EFL Championship

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τόφας – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Ιωνικός – Λάρισα Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Άρης – Απόλλων Πάτρας Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 3 HD ΟΦΗ – Παναιτωλικός Super League

17:15 Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Μαγιόρκα La Liga

18:00 Novasports 2HD Μπρεστ – Λιλ Ligue 1

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ανδόρα – Μανρέσα ACB Liga Endesa

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ίντερ – Βενέτσια Serie A

19:00 Novasports Prime Σέβιλλη – Θέλτα La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ιωνικός – Παναθηναϊκός Super League

19:30 Novasports 3HD Μπόχουμ – Κολωνία Bundesliga

20:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ Basket League

21:30 Novasports 3HD Αουε – Σάλκε Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Λάτσιο – Αταλάντα Serie A

21:45 Novasports Start Σαρλερουά – Γάνδη Βελγικό πρωτάθλημα

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Βαλένθια – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa

22:00 Novasports 2HD Λανς – Μαρσέιγ Ligue 1

22:00 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια La Liga

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπράγκα Liga Portugal

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.