Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Τα παιχνίδια της 15ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, οι αγώνες για την Βasket League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις:

10:50 Eurosport 1 Αλπικό σκι Άλτα Μπάντια | 1ο σκέλος Άνδρες Σκι

11:05 Eurosport 2 Βορινό Σύνθετο Ράμσαου | Άνδρες Σκι

12:00 Eurosport 1 Αλπικό σκι Βαλ ντ’Ιζέρ | Γυναίκες Σκι

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπούρσασπορ – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

12:50 Eurosport 2 Σκι ανώμαλου δρόμου Δρέσδη | Άνδρες και Γυναίκες Σκι

13:30 Eurosport 1 Λε Γκραν Μπορνάν | Γυναίκες Δίαθλο

13:30 COSMOTE SPORT 2 HD Φιορεντίνα – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

13:45 Eurosport 2 Ελεύθερο σκι Ινιχεν | Άνδρες και Γυναίκες Σκι

14:30 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Αλτα Μπάντια | 2ο σκέλος Άνδρες Σκι

14:30 Novasports 4HD Κλαμπ Μπριζ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 3HD Αννόβερο – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φενέρμπαχτσε – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:45 Novasports 5HD Ροσεβίλ – Μαρσέιγ Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Κηφισιά – Καλλιθέα Super League 2

14:55 Eurosport 2 Παγκόσμιο Γκραν Πρι Σνούκερ

15:00 Novasports 1HD Γρανάδα – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports Prime Ολυμπιακός – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γκέπινγκεν – Φούσε Βερολίνου Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

15:30 Eurosport 1 Λε Γκραν Μπορνάν | Άνδρες Δίαθλο

15:30 Novasports 2HD Φέγενορντ – Άγιαξ Eredivisie Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σπέτσια – Έμπολι Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νιούκαστλ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:30 Eurosport 1 Βορινό Σύνθετο Ράμσαου | Άνδρες Σκι

16:30 Novasports 3HD Φράιμπουργκ – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 Eurosport 1 Άλμα με σκι Ενγκελμπεργκ | Άνδρες Σκι

17:00 ΕΡΤ3 Κολοσσός – Περιστέρι Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χιμπέρνιαν – Σέλτικ Premier Sports Cup Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπέτις La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports 6HD Τελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων – βόλεϊ γυναικών

17:45 Novasports 4HD Βάαλβαϊκ – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports Start Βίρτους Μπολόνια – Φορτιτούντο Μπολόνια Lega Basket Serie A Μπάσκετ

18:30 Novasports 2HD Κολωνία – Στουτγάρδη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Τότεναμ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ1 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Προμηθέας Basket League Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπενφίκα – Μαρίτιμο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τορίνο – Ελλάς Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σαμπντόρια – Βενέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 5HD Γκενκ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Χεταφε – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μούρθια – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 ΑΟΠ Κηφισιάς – Παναθηναϊκός Volley League Ανδρών

20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο Γκραν Πρι Σνούκερ

21:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βιζέλα – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports Start Λέτσε – Βιτσέντζα Serie B Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μίλαν – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Aulnoye – Παρί Σεν Ζερμέν Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Κάντιθ La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σικάγο Μπουλς – Λος Άντζελες Λέικερς NBA Μπάσκετ

3:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράγκα – Μπελενένσες Liga Portugal  Ποδόσφαιρο

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.