Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Τα τρία παιχνίδια, με τα οποία ανοίγει η αυλαία της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, τα ματς της Basket League, οι ημιτελικοί του ATP Finals, οι κατατακτήριες δοκιμές του Grand Prix του Κατάρ, στην Formula 1 και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις:

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μιλγουόκι Μπακς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ NBA Μπάσκετ

04:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ντένβερ Νάγκετς – Σικάγο Μπουλς NBA Μπάσκετ

08:20 Eurosport 2 Superbike Ινδονησία 2021 Μηχανοκίνητα

08:30 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS8 San Fermo 1, Μόντσα

09:35 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS9 Selvino 1, Μόντσα

09:50 Eurosport 2 Superbike Ινδονησία 2021 Μηχανοκίνητα

11:20 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Levi | Γυναίκες Σκι

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS10 San Fermo 2, Μόντσα

12:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γκαζιαντέπ – Τουρκ Τέλεκομ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

12:30 ΕΡΤ3 Διομήδης Άργους – Ολυμπιακός Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών Χάντμπολ

12:30 Eurosport 1 Ελεύθερο σκι Στουμπάι | Άνδρες και Γυναίκες Σκι

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Γκραν Πρι Κατάρ Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 ΕΡΤ Sports 1 Formula 1, Γκραν Πρι Κατάρ, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Μηχανοκίνητα

13:05 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS11 Selvino 2, Μόντσα

14:00 Eurosport 2 Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

14:15 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Levi | Γυναίκες Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Κόβεντρι EFL Championship Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μεντβέντεφ-Ρούουντ Nitto ATP Finals Τορίνο 2021 1ος ημιτελικός Τένις

15:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλος ΝΠΣ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

15:00 ONE Channel Ολυμπιακός Β’ – ΑΕΛ Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Θέλτα – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

15:55 ΕΡΤ2-COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Γκραν Πρι Κατάρ Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

16:10 Eurosport 2 Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

16:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start Αρμίνια Μπίλεφελντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 6HD Γκλάντμπαχ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Χόφενχαϊμ – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Λεβερκούζεν – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:50 Eurosport 1 Άλμα με σκι Νίζνι Ταγκίλ | Άνδρες Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γουότφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γουλβς – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νόριτς – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νιούκαστλ – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Περιστέρι – Απόλλων Πάτρας Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών Βόλεϊ

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Προμηθέας – Κολοσσός Ρόδου Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD Σεβίλλη – Αλαβές La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports News Αϊντχόφεν – Φίτεσε Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:00 Star Κεντρικής Ελλάδας ΑΟ Λαμίας – ΠΑΟΚ Βόλεϊ

18:00 Eurosport 2 Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

18:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:45 Eurosport 2 Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λάτσιο – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Σέλτικ – Σεντ Τζόνστον Premier Sports Cup

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Ουνιόν Βερολίνου – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

20:00 ΕΡΤ3 Λαύριο – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

21:00 Eurosport 1 Global Champions Tour Ιππασία

21:30 Novasports 5HD Φιλαδέλφεια – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς MLS Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 3HD Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Τενερίφη – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ατλέτικο Παραναένσε – Μπραγκαντίνο Copa Sudamericana Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τζόκοβιτς-Ζβέρεφ Nitto ATP Finals Τορίνο 2021 2ος ημιτελικός  Τένις

22:00 Novasports 2HD Ρεν – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

23:30 Eurosport 1 Global Champions Tour Ιππασία

 

ΠΗΓΗ

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.