Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Οι αναμετρήσεις για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις:

09:30 Eurosport 1 Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Valenciana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Valenciana – Eλεύθερα δοκιμαστικά 3

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Valenciana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Valenciana – Eλεύθερα δοκιμαστικά 4

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Valenciana – Eλεύθερα δοκιμαστικά 4

15:00 PAOK TV ΠΑΟΚ Β’ – Πανσερραϊκός Super League 2

15:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σάμπο

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP

15:30 Eurosport 2 Δυναμικό Τρίαθλο: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Φινλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Μηχανοκίνητα

16:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Grand Prix Σάο Πάουλο Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Stockholm Open

17:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός HNC Revolution – Προμηθέας Πάτρας Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Formula 1, Γκραν Πρι Σάο Πάουλο, τρίτες ελεύθερες δοκιμές

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Κολοσσός – Λαύριο Basket League

17:50 Eurosport 1 Αλπικό Σκι: Λεχ Τσουρς, Γυναίκες Σκι

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Νορβηγία – Λετονία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τουρκία – Γιβραλτάρ Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:05 COSMOTE SPORT 8 HD Φούσε Βερολίνου – Μαγδεμβούργο Liqui Moly Bundesliga

19:15 COSMOTE SPORT 9 HD Μπουγιούκτσεκμετσε – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

20:00 ΕΡΤ3 ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΑΕΚ Basket League

20:00 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

21:00 Novasports 4HD Μπρίντιζι – Τρέντο Lega Basket Serie A

21:20 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Grand Prix Σάο Πάουλο Κατατακτήριες Δοκιμές

21:30 Novasports Prime Λας Πάλμας – Σαραγόσα Β’ Ισπανίας

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Ουαλία – Λευκορωσία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Γκραν Κανάρια – Μπασκόνια ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μαυροβούνιο – Ολλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Γαλλία – Καζακστάν Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Βέλγιο – Εσθονία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:55 ΕΡΤ2 Formula 1 – Grand Prix Μεξικό Κατατακτήριες Δοκιμές

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μαρία Σάκκαρη – Πάουλα Μπαντόσα Round Robin

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Next Gen ATP Finals Τελικός

23:45 COSMOTE SPORT 8 HD UFC Fight Night Μαξ Χόλογουεϊ vs Γιερ Ροντρίγκεζ

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.