Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις:

10:45 Eurosport 1 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων 6 ώρες Μπαχρέιν

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD Φούλαμ – Γουέστ Μπρομ EFL Championship

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Erste Bank Open

15:00 Novasports 1HD Έλτσε – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Λάτσιο Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σπαρτάκ Μόσχας – Ροστόφ Ρωσικό Πρωτάθλημα

16:30 Novasports Start Φράιμπουργκ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga

16:30 Novasports 6HD Αρμίνια Μπίλεφελντ – Μάιντς Bundesliga

16:30 Novasports 5HD Μπάγερ Λεβερκούζεν – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 4HD Ντόρτμουντ – Κολωνία Bundesliga

16:30 Novasports 3HD Ουνιόν Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Νιούκαστλ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μάντσεστερ Σίτι – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπέρνλι – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γουότφορντ – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Erste Bank Open

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λίβερπουλ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ3 Απόλλων Πάτρας – Προμηθέας Πάτρας Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Άρης – Λαύριο Basket League

17:15 Novasports 1HD Σεβίλλη – Οσασούνα La Liga

18:00 Novasports 2HD Μετς – Σεντ Ετιέν Ligue 1

18:00 ΕΡΤ Sports 2 Φοίνικας Σύρου – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών

18:05 Star Κεντρικής Ελλάδας ΑΟ Λαμίας – Α. Ο. Θήρας Α1 Γυναικών Volley League

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Μποαβίστα Liga Portugal

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ελλάς Βερόνα – Γιουβέντους Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Παναιτωλικός – Ολυμπιακός Super League

19:30 Novasports 3HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λειψία Bundesliga

19:30 Novasports 1HD Βαλένθια – Βιγιαρεάλ La Liga

19:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης Super League

19:45 Novasports 5HD Χεράκλες – Άγιαξ Eredivisie

20:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός HNC Revolution – ΑΕΚ Basket League

20:00 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD UFC 267 Γιαν Μπλάχοβιτς – Γκλόβερ Τεϊξέιρα

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Εστορίλ – Μπενφίκα Liga Portugal

21:00 Novasports 4HD Ντερτόνα – Βίρτους Μπολόνια Lega Basket Serie A

21:30 Novasports 3HD Αμβούργο – Χολστάιν Κίελ Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Τορίνο – Σαμπντόρια Serie A

21:45 Novasports 6HD Σιντ Τρούιντεν – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

22:00 Novasports 5HD Ρέντινγκ – Μπόρνμουθ EFL Championship

22:00 Novasports 2HD Λιόν – Λανς Ligue 1

22:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Αλαβές La Liga

23:15 COSMOTE SPORT 8 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Βιτόρια Γκιμαράες Liga Portugal BWIN

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.