Αγώνας κρίσιμος δεν γίνεται χωρίς τσιγάρο….

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ο Γιώργος Κυριακόπουλος, πρόεδρος των εργαζομένων στο ΙΚΑ, είναι ως γνωστόν φουλ δεμένος με την ομάδα του Διαγόρα Βραχνεΐκων, αλλά δυστυχώς στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής, έχασε και μάλιστα εντός έδρας… Κai ιδού τι έγραψε στο fb:

Από την κυριακάτικη  έναρξη του πρωταθλήματος της Γ Εθνικής Κατηγορίας και την αναμέτρηση μεταξύ του ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑ ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ κ του ΤΗΛΥΚΡΆΤΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  η οποία έληξε 0-1. Ένας αγώνας που κρίθηκε στο 82 λεπτό με γκολ για τους φιλοξενούμενους. Αντιμετωπίσαμε μια πολύ καλή ομάδα που θα πρωταγωνιστήσει. Όμως δικαιούμαστε ειδικά στο 2ο ημίχρονο με την παρουσία μας περισσότερα. Ευχαριστούμε όσους φιλάθλους παρακολούθησαν το σημερινό αγώνα. Αγώνας κρίσιμος δεν γίνεται χωρίς τσιγάρο….