Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Το παιχνίδι Βέλγιο-Ελλάδα για τη 2η αγωνιστική του EuroVolley, τα ματς για τα προκριματικά του Μουντιάλ, η φιλική αναμέτρηση Ολυμπιακός-Λαύριο και η μονομαχία της Μαρία Σάκκαρη με την Πέτρα Κβίτοβα στον τρίτο γύρο του US Open ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

11:30 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 Ζάντβουρτ, Ολλανδία – 1ος αγώνας

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Γκραν Πρι Ολλανδίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Γκραν Πρι Ολλανδίας Κατατακτήριες Δοκιμές

15:55 ΕΡΤ2 Formula 1 – Γκραν Πρι Ολλανδίας Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Φινλανδία – Καζακστάν Προκριματικά Μουντιάλ

17:25 COSMOTE SPORT 5 HD W Series Ζάντβουρτ, Ολλανδία – Αγώνας

18:00 Novasports Prime Μονακό – Περιστέρι Tournament against Covid-19 Μπάσκετ

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Βόλος ΝΠΣ – Νίκη Βόλου Φιλικός Αγώνας Ποδόσφαιρο

18:00 ΕΡΤ Sports 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών, Βελιγράδι, Μικρός Τελικός Βόλεϊ

18:30 ΕΡΤ3 Βέλγιο – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών

18:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 Ζάντβουρτ, Ολλανδία – 2ος αγώνας

19:00 Eurosport 1 Μαρία Σάκκαρη – Πέτρα Κβίτοβα US Open

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σλοβενία – Μάλτα Προκριματικά Μουντιάλ

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κύπρος – Ρωσία Προκριματικά Μουντιάλ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λετονία – Νορβηγία Προκριματικά Μουντιάλ

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ιρλανδία – Αζερμπαϊτζάν Προκριματικά Μουντιάλ

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σερβία – Λουξεμβούργο Προκριματικά Μουντιάλ

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κίελο – Λέμγκο Bundesliga Χάντμπολ

20:30 Novasports Prime Ολυμπιακός – Λαύριο Tournament against Covid-19 Μπάσκετ

21:00 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών Τελικός

21:30 ΕΡΤ Sports 2 Σερβία – Πολωνία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Νήσοι Φερόες – Δανία Προκριματικά Μουντιάλ

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Γιβραλτάρ – Τουρκία Προκριματικά Μουντιάλ

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Σκωτία – Μολδαβία Προκριματικά Μουντιάλ

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Ισραήλ – Αυστρία Προκριματικά Μουντιάλ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Σλοβακία – Κροατία Προκριματικά Μουντιάλ

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ουκρανία – Γαλλία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ολλανδία – Μαυροβούνιο Προκριματικά Μουντιάλ

22:00 Novasports 1HD Αλμερία – Μάλαγα Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

23:45 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night Ντέρεκ Μπράνσον – Ντάρεν Τιλ

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.