Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Τα φιλικά παιχνίδια ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης, Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα και Ατρόμητος-Λαμία ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου που περιλαμβάνει μεταξύ άλλων ματς από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης και το Diamond League στην πόλη Γιουτζίν των ΗΠΑ.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports Start ΚΠΡ – Μπάρσνλι EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 6HD DTM Nurbrurgring Μηχανοκίνητα

16:30 Novasports Start Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Γκρόιτερ Φιρτ – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Χέρτα Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Άουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 2HD Μπόχουμ – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κρίσταλ Πάλας – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Άστον Βίλα – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λιντς – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Σίτι – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 6HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Χάντερσφιλντ EFL Championship Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Σινσινάτι Όπεν Τένις

18:00 Novasports News Μονακό – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 1HD Αλαβές – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράιτον – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βερόνα – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ίντερ – Τζένοα Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Μπάγερ Λεβερκούζεν – Γκλάντμπαχ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Ατρόμητος – Λαμία Φιλικός Αγώνας Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ζιλ Βισέντε – Μπενφίκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λιντς – Δούκας UEFA Futsal Champions League

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Σινσινάτι Όπεν Τένις

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης Φιλικός Αγώνας Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports Start Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports 5HD Τενερίφη – Σπόρτινγκ Χιχόν Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports 1HD Γρανάδα – Βαλένθια La Liga Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports 2HD Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα Φιλικός Αγώνας Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Καμπούρ Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 3HD Χάνσα Ροστόκ – Ντιναμό Δρέσδης Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Έμπολι – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Τορίνο – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Σινσινάτι Όπεν Τένις

22:00 Novasports 6HD Σεντ Ετιέν – Λιλ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπελενένσες Liga Portugal Ποδόσφαιρο

23:00 ΕΡΤ3 IAAF Diamond League Γιουτζίν, ΗΠΑ Στίβος

23:00 Novasports Prime Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα La Liga Ποδόσφαιρο

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.