Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Οι προσπάθειες των Ελλήνων αθλητών στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

07:00 Eurosport 2 Ποδηλασία Ολυμπιακοί Αγώνες

07:30 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 – Τάε Κβον Ντο Γυναίκες 57kg

07:30 ΕΡΤ Sports 1 Ταε κβον ντο Ολυμπιακοί Αγώνες

07:40 ΕΡΤ3 Γερμανία – Ιταλία Τόκιο 2020 – Μπάσκετ Ανδρών

08:00 Eurosport 2 Μπάσκετ 3 on 3 Ολυμπιακοί Αγώνες

08:45 ΕΡΤ Sports 2 Πινγκ Πονγκ 2ος γύρος Τόκιο 2020 (Παναγιώτης Γκιώνης – Αχμέντ Σαλέχ)

09:00 ΕΡΤ Sports 1 Καταδύσεις 3μ. Σύγχρονο Γυναικών Ολυμπιακοί Αγώνες

10:00 ΕΡΤ1 Άντι Μάρεϊ – Φέλιξ Οζέρ- Αλιασίμ Τόκιο 2020 – Τένις

10:00 ΕΡΤ Sports 1 Ενόργανη γυμναστική- προκριματικά γυναικών Ολυμπιακοί Αγώνες

10:30 ΕΡΤ3 Αίγυπτος – Αργεντινή Τόκιο 2020 – Ποδόσφαιρο Ανδρών

10:30 με 11.00 ΕΡΤ1 Στέφανος Τσιτσιπάς – Φίλιπ Κολσράιμπερ Τόκιο 2020 – Τένις (Εξαρτάται η ακριβής ώρα έναρξης από την έκβαση των προηγούμενων αγώνων)

11:30 Eurosport 2 Μπάσκετ 3 on 3 Ολυμπιακοί Αγώνες

11:45 EΡT2 Τόκιο 2020 – Τζούντο Τελικοί Γυναικών 52kg

12:30 ΕΡΤ3 Τόκιο 2020 – Μπάσκετ 3 on 3 Ανδρών / Γυναικών

13:00 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 – Τάε Κβον Ντο Γυναίκες 57kg

13:00 ΕΡΤ3 – Eurosport 1 Κολύμβηση Ολυμπιακοί Αγώνες 13:17 Δημήτρης Μάρκος (200μ. ελεύθερο, προκριματικά, 14:19 Απόστολος Χρήστου – 100μ. ύπτιο)

14:00 Eurosport 2 Μπιτς Βόλεϊ Ολυμπιακοί Αγώνες

14:20 ΕΡΤ Sports 1 Ενόργανη γυμναστική – προκριματικά γυναικών Ολυμπιακοί Αγώνες

14:30 Novasports 2HD Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Lausitzring Μηχανοκίνητα

14:30 Novasports 1HD Ζανκτ Πάουλι – Χόλσταιν Κίελ Bundesliga 2

15:00 ΕΡΤ3 Γαλλία – ΗΠΑ Τόκιο 2020 – Μπάσκετ Ανδρών

15:00 Eurosport 2 Μπάσκετ 3 on 3 Ολυμπιακοί Αγώνες

15:25 PAOK TV Φέγενορντ – ΠΑΟΚ Φιλικός Αγώνας

15:30 Eurosport 1 Βραζιλία – Ν. Κορέα Ολυμπιακοί Αγώνες

15:45 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 – Τάε Κβον Ντο Γυναικών 57kg – Ανδρών 68kg

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 Swiss Open Gstaad

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άλκμααρ – Παναθηναϊκός Διεθνής Φιλικός Αγώνας

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεντ Μίρεν – Πάρτικ Θιστλ Premier Sports Cup

17:00 Novasports 1HD Κλαμπ Μπριζ – Εουπεν Βελγικό πρωτάθλημα

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Χαρτς – Ινβερνές Premier Sports Cup

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2021 Plava Laguna Croatia Open Umag

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.