Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Η προσπάθεια του Λευτέρη Πετρούνια στον τελικό των κρίκων, στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα γυμναστικής οι αναμετρήσεις για το Κόπα Αμέρικα και οι ελεύθερες δοκιμές της Formula 1, στο Grand Prix της Αυστρίας ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

00:00 OPEN TV Βολιβία – Ουρουγουάη Copa America 2021 Ποδόσφαιρο

00:00 ANT1 Euro Show Ποδόσφαιρο

03:00 OPEN TV Χιλή – Παραγουάη Copa America 2021 Ποδόσφαιρο

04:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς – Φοίνιξ Σανς NBA Playoffs

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2021 Motul TT Assen – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

10:15 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS4 Oserian 1, Κένυα

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 Motul TT Assen – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2021 Motul TT Assen – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

12:30 ΕΡΤ Sports 1, COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Grand Prix Αυστρίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

13:15 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα| Βαρσοβία Πινγκ Πονγκ

13:45 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS5 Chui Lodge 2, Κένυα

14:10 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2021 Motul TT Assen – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

14:40 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS6 Kedong 2, Κένυα

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 Motul TT Assen – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Grand Prix Αυστρίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

15:55 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS7 Oserian 2, Κένυα

16:00 ANT1 Euro Day Ποδόσφαιρο

16:00 ΕΡΤ Sports 1 Formula 1 2021 – Grand Prix Αυστρίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2021 Motul TT Assen – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 Eastbourne International Τένις

17:00 Novasports 1HD Μικρός τελικός Women’s Volleyball Nations League Bόλεϊ

18:30 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2021 Mallorca Championships Τένις

18:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 Eastbourne International Τένις

18:30 COSMOTE SPORT 9 HD Παγκόσμιο Κύπελλο, Ντόχα Ενόργανη Γυμναστική

20:30 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2021 Mallorca Championships Τένις

20:30 Novasports 1HD Τελικός Women’s Volleyball Nations League Βόλεϊ

21:55 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Βαρσοβία Πινγκ Πονγκ

22:00 Eurosport 2 PGA TOUR Τράβελερς Τσάμπιονσιπ Γκολφ

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.