Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Εθνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και μπάσκετ, Formula 1, Τελικοί Basketball Champions League ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα της Κυριακής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ημέρας:

13:00COSMOTE SPORT 5 HDFormula 3 2021 – Μηχανοκίνητα
13:45ANT1Ο Δρόμος προς το Euro – Ποδόσφαιρο
14:00COSMOTE SPORT 1 HDΓουλβς – Μπράιτον – Ποδόσφαιρο
14:30COSMOTE SPORT 7 HDΚολονία – Φράιμπουργκ – Ποδόσφαιρο
14:30COSMOTE SPORT 8 HDΧάιντενχαϊμ – Σάντχαουζεν – Ποδόσφαιρο
14:30COSMOTE SPORT 9 HDΕλλάδα – Αζερμπαϊτζάν – Βόλεϊ
14:45ΕΡΤ3Ιωνικός – Ξάνθη – Ποδόσφαιρο
14:45ΕΡΤ Sports 2Εργοτέλης – Χανιά – Ποδόσφαιρο
14:45ΕΡΤ Sports 4Λεβαδειακός – Διαγόρας – Ποδόσφαιρο
15:00Novasports 1HDΠΑΟΚ – Άρης – Ποδόσφαιρο
15:00COSMOTE SPORT 2 HDΧετάφε – Έιμπαρ – Ποδόσφαιρο
15:15COSMOTE SPORT 4 HDΑναντολού Εφές – Νταρουσάφακα – Μπάσκετ
15:30Novasports 4HDΦέγενορντ – Αγιαξ – Ποδόσφαιρο
15:50ΕΡΤ2Formula 1 2021 – Grand Prix Ισπανίας – Μηχανοκίνητα
16:00Novasports 3HDΠάρμα – Αταλάντα – Ποδόσφαιρο
16:00COSMOTE SPORT 5 HDFormula 1 2021 – Grand Prix Ισπανίας – Μηχανοκίνητα
16:00Novasports Extra 1Μπενεβέντο – Κάλιαρι – Ποδόσφαιρο
16:05COSMOTE SPORT 1 HDΆστον Βίλα – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ποδόσφαιρο
16:30COSMOTE SPORT 3 HDΆιντραχτ Φρανκφούρτης – Μάιντς – Ποδόσφαιρο
16:30COSMOTE SPORT 6 HD2021 ATP Masters 1000 – Τένις
17:00COSMOTE SPORT 7 HDΠάσος Φερέιρα – Μαρίτιμο – Ποδόσφαιρο
17:00ΕΡΤ Sports 3Καλαμάτα – Σαντορίνη – Ποδόσφαιρο
17:15Novasports 2HDΑστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός – Ποδόσφαιρο
17:15COSMOTE SPORT 2 HDΒαλένθια – Βαγιαδολίδ – Ποδόσφαιρο
17:45Novasports 4HDΒίλεμ – Αϊντχόφεν – Ποδόσφαιρο
18:05Novasports 24 HDΡεμς – Μονακό – Ποδόσφαιρο
18:30COSMOTE SPORT 1 HDΓουέστ Χαμ – Έβερτον – Ποδόσφαιρο
19:00Novasports 3HDΡόμα – Κροτόνε – Ποδόσφαιρο
19:00COSMOTE SPORT 3 HDΧέρτα Βερολίνου – Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ποδόσφαιρο
19:00ΕΡΤ Sports 1Καρσίγιακα – Μπούγος – Μπάσκετ
19:30Novasports 1HDΠαναθηναϊκός – ΑΕΚ – Ποδόσφαιρο
19:30COSMOTE SPORT 2 HDΒιγιαρεάλ – Θέλτα – Ποδόσφαιρο
19:30COSMOTE SPORT 6 HD2021 ATP Masters 1000 – Τένις
19:30COSMOTE SPORT 9 HDΡεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια – Μπάσκετ
19:45Novasports 4HDΦέγενορντ – Αγιαξ – Ποδόσφαιρο
20:00ΕΡΤ3Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών 2020 – 21 – Μπάσκετ
20:00COSMOTE SPORT 4 HDΜπόστον Σέλτικς – Μαϊάμι Χιτ – Μπάσκετ
20:00ΕΡΤ Sports 2Αυστρία (Γ) – Ελλάδα (Γ) – Βόλεϊ
20:05Novasports 5HDΙντερ Μαϊάμι – Ατλάντα Γιουνάιτεντ – Ποδόσφαιρο
21:00COSMOTE SPORT 1 HDΆρσεναλ – Γουέστ Μπρομ – Ποδόσφαιρο
21:45Novasports 2HDΓιουβέντους – Μίλαν – Ποδόσφαιρο
22:00Novasports 3HDΡεν – Παρί Σεν Ζερμέν – Ποδόσφαιρο
22:00COSMOTE SPORT 2 HDΡεάλ Μαδρίτης – Σεβίλη – Ποδόσφαιρο
22:00COSMOTE SPORT 8 HDΖιλ Βισέντε – Μπράγκα – Ποδόσφαιρο
22:00COSMOTE SPORT 9 HDΡεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια – Μπάσκετ
22:30COSMOTE SPORT 7 HDΛος Άντζελες Κλίπερς – Νιου Γιορκ Νικς – Μπάσκετ
Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.