Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Οι αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής των πλέι άουτ της Super League, τα ματς της Basket League και οι αγώνες από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

12:00 ΕΡΤ3 Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος Football League Ποδόσφαιρο

13:20 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2021 TISSOT Grand Prix of Doha – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Κίελo Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ενισέι – Ούνικς Καζάν VTB United League Μπάσκετ

14:15 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2021 TISSOT Grand Prix of Doha – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Γουέστ Μπρομ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Εργοτέλης – AO Τρίκαλα Greek Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης Super League Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2021 TISSOT Grand Prix of Doha – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

16:00 ΕΡΤ Sports 2 Κολοσσός – Άρης Basket League Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λεβερκούζεν – Σάλκε Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μάιντς – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άουγκσμπουργκ – Χόφενχαϊμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βόλφσμπουργκ – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Λιντς – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Μεσολόγγι – ΚΑΕ Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Ιωνικός – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο

17:25 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2021 Μηχανοκίνητα

18:20 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2021 Μηχανοκίνητα

19:15 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2021 TISSOT Grand Prix of Doha – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD ΑΕΛ – Παναιτωλικός Super League Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Λαμία – Βόλος Super League Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2021 Μηχανοκίνητα

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Άσλεϊ Μπάρτι – Μπιάνκα Αντρεέσκου Miami Open Τένις

20:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Γκλάντμπαχ – Φράιμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο – Σάντα Κλάρα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:30 OPEN TV Μπιλμπάο – Ρεάλ Σοσιεδάδ Κύπελλο Ισπανίας Ποδόσφαιρο

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.