Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Οι αγώνες για την πρεμιέρα των πλέι οφ της Super League, τα ματς της Basket League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

13:30 Novasports 5HD Βερόνα – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 ΕΡΤ Sports 3 Διαγόρας Ρόδου – Δόξα Δράμας Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Γκρόιτερ Φιρτ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χόφενχαϊμ – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 3HD Κλαμπ Μπριζ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Χανιά – Ξάνθη Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Λεβαδειακός – Τρίκαλα Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Έλτσε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τσέλσι – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ FA Cup Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 5HD Αλκμάαρ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD Σαμπντόρια – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Extra 1 Ουντινέζε – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Γιουβέντους – Μπενεβέντο Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Καρσίγιακα – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λειψία – Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρίο Άβε – Μπελενένσες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός – ΚΑΕ Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 8 HD Βιγιαρεάλ – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μαϊάμι Χιτ – Ιντιάνα Πέισερς NBA Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ FA Cup Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Άουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βαλένθια – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός – Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών Βόλεϊ

21:00 Novasports 5HD Άγιαξ – Ντεν Χάαχ Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπόστον Σέλτικς – Ορλάντο Μάτζικ NBA Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Τριέστε – Βενέτσια Lega Basket Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Ρόμα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπράγκα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λιόν – Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

23:15 COSMOTE SPORT 7 HD Σίρακους – Γουέστ Βιρτζίνια NCAA Μπάσκετ

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.