Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Οι τέσσερις αναμετρήσεις για την 21η αγωνιστική της Super League, με κορυφαία αυτή ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Άρη και το ντέρμπι της Λίβερπουλ με τη Σίτι για την Πρέμιερ Λιγκ, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

12:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σοκάρ Πετκίμ ΣΚ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Κάλεβ VTB United League Μπάσκετ

13:15 Novasports 4HD Άγιαξ – Ουτρέχτη Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 2HD Μπενεβέντο – Σαμπντόρια Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 5 HD Τότεναμ – Γουέστ Μπρομ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 ΕΡΤ3 Παναχαϊκή – Ιωνικός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πάντερμπορν – Χάιντενχαϊμ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Απόλλων Λάρισας – ΑΕ Καραϊσκάκης Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 Χανιά – Τρίκαλα Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 5HD Χρόνιγκεν – Φέγενορντ Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γουλβς – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Extra 1 Ουντινέζε – Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Μίλαν – Κροτόνε Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αναντολού Εφές – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κίελο – Λειψία Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Ολυμπιακός – Κηφισιά Volley League Ανδρών Βόλεϊ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 3HD Βόλος – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Ολυμπιακός – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports Extra 1 Ναντ – Λιλ Ligue 1 Γαλλία Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 4HD Πάρμα – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

19:15 Novasports 5HD Γκενκ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Εστουντιάντες – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 Παλμέιρας – Τίγκρε Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φοίνιξ Σανς – Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Λάτσιο – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1 Γαλλία Ποδόσφαιρο

22:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράγκα – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.