Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Τα δύο παιχνίδια για την 12η αγωνιστική της Super League, oι αναμετρήσεις για την Basket League, οι κατατακτήριες δοκιμές του Grand Prix της Formula 1 στο Άμπου Ντάμπι και οι αγώνες από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2020 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαχτσεσεχίρ – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Αμβούργο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 1HD Κάρντιφ – Σουόνσι EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:55 ΕΡΤ1, COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2020 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 2HD Κροτόνε – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Γκλάντμπαχ – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Λειψία – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Στουτγκάρδη Bundesliga

16:40 Eurosport 1 Ski Flying: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πλανίτσα Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιουκάστλ – Γουέστ Μπρομ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ούνιξ Καζάν – Κάλεβ VTB United League Μπάσκετ

17:00 Novasports 5HD Μπλάκμπερν – Νόριτς EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Λάρισα – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD ΑΕΛ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

18:00COSMOTE SPORT 5 HD Ζενίτ – Ντιναμό Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 4HD Μαρσέιγ – Μονακό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Καρσίγιακα – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μέριλαντ Τέραπινς – Κλέμσον Τάιγκερς NCAA Μπάσκετ

19:00 Novasports 3HD Τορίνο – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ουνιόν Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 ΕΡΤ3 Λαύριο Megabolt – Μεσολόγγι Basket League Μπάσκετ

19:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 5HD Άγιαξ – Τσβόλε Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Τενερίφη – Μπούργκος ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 Novasports 24 HD Σιντ Τρούιντεν – Σαρλερουά Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD Λάτσιο – Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έβερτον – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λανς – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.