Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Εθνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, WRC και Formula 1 ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Super League

15.00 ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)

17.15 ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

17.15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία (Novasports3HD)

19.30 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

Premier League

14.00 Γουέστ Μπρομ-Κρίσταλ Πάλας (COSMOTE SPORT1HD)

16.15 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Λέστερ (COSMOTE SPORT1HD)

18.30 Τότεναμ-Άρσεναλ (COSMOTE SPORT1HD)

21.15 Λίβερπουλ-Γουλβς (COSMOTE SPORT1HD)

LaLiga

15.00 Γρανάδα-Ουέσκα (COSMOTE SPORT2HD)

17.15 Οσασούνα-Μπέτις (COSMOTE SPORT2HD)

19.30 Βιγιαρεάλ-Έλτσε (COSMOTE SPORT2HD)

22.00 Αλαβές-Ρεάλ Σοσιεδάδ (COSMOTE SPORT2HD)

Bundesliga

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Στουτγκάρδη (COSMOTE SPORT3HD)

19.00 Σάλκε-Λεβερκούζεν (COSMOTE SPORT3HD)

SerieA

13.30 Ελλάς Βερόνα-Κάλιαρι (Novasports2HD)

16.00 Ουντινέζε-Αταλάντα (Novasports4HD)

16.00 Ρόμα-Σασουόλο (Novasports24HD)

16.00 Πάρμα-Μπενεβέντο (Novasports3HD)

19.00 Κροτόνε-Νάπολι (Novasports4HD)

21.45 Σαμπντόρια-Μίλαν (Novasports2HD)

Liga NOS

22.00 Μπενφίκα-Μορεϊρένσε (COSMOTE SPORT3HD)

22.00 Μπελενένσες-Μπράγκα (COSMOTE SPORT7HD)

Eredivisie

13.15 Φέγενορντ-Χεράκλες (Novasports3HD)

17.45 Χερενφέιν-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)

Πρωτάθλημα Μπάσκετ VTB United League

15.00 Τσμόκι Μινσκ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (COSMOTE SPORT4HD)

17.00 Ζενίτ-Ούνικς Καζάν (COSMOTE SPORT9HD)

Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

12.00 Πετκίμ-Αναντολού Εφές (COSMOTE SPORT4HD)

14.15 Γκαζιαντέπ-Τόφας (COSMOTE SPORT6HD)

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλι

08.45 SS14 Grand Prix 3 (COSMOTE SPORT7HD)

11.00 SS15 Serraglio 1 (COSMOTE SPORT7HD)

13.00 SS16 Serraglio 2 Wolf Power Stage (COSMOTE SPORT7HD)

14.15 Formula 2 (Γκραν Πρι Μπαχρέιν): 2ος Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

14.30 Bundesliga 2: Πάντερμπορν-Νυρεμβέργη (COSMOTE SPORT8HD)

14.30 Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ-Γκέπινγκεν (COSMOTE SPORT9HD)

17.00 Basket League: Ιωνικός-Παναθηναϊκός (ΕΡΤ3)

19.10 Formula1 (Γκραν Πρι Μπαχρέιν): Αγώνας (ΕΡΤ SPORTS, COSMOTE SPORT5HD)

19.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Μπούργκος-Ρεάλ Μαδρίτης (COSMOTE SPORT4HD)

22.00 Ligue1: Μετς-Λιόν (Novasports3HD)

22.10 Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Κολούμπους Κρου-Νιου Ίνγκλαντ Ρεβολούσιον (Novasports4HD)

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.