Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

O εκτός έδρας αγώνας της Εθνικής μας ομάδας ποδοσφαίρου με την αντίστοιχη της Μολδαβίας, για το Nations League, η μονομαχία του Τσιτσιπά με τον Τιμ, στην πρεμιέρα του ATP Finals και οι αγώνες σε Formula 1 και Μoto GP ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Προθέρμανση Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto3

10:25 COSMOTE SPORT 7 HD Προθέρμανση Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto2

10:55 COSMOTE SPORT 7 HD Προθέρμανση Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana MotoGP

11:00 COSMOTE SPORT 9 HD Εβάν Φερνές – Ράιαν Πένιστον Lyttos Beach ITF World Tour 2020 Τένις

11:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto3

11:50 ΕΡΤ Sports HD, COSMOTE SPORT 5 HD Τουρκικό Γκραν Πρι Αγώνας Formula 1

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD Lyttos Beach ITF World Tour 2020 Τελικός Απλού Ανδρών Τένις

13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto2

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπασκόνια – Ομπραντόιρο ACB Liga Endessa Μπάσκετ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φούσε Βερολίνου – Φλένσμπουργκ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana MotoGP

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντόμινικ Τιμ – Στέφανος Τσιτσιπάς Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο Τένις

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόρεια Μακεδονία – Εσθονία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σλοβακία – Σκωτία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – Μεσολόγγι Basket League Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Αναντολού Εφές – Μπελεντίγεσι Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τουρκία – Ρωσία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αλβανία – ΚαζακστάνUEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ουαλία – Ιρλανδία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολλανδία – Βοσνία-Ερζεγοβίνη UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Τενερίφη – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endessa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Δανία – Ισλανδία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Σλοβενία – Κόσοβο UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Ρουμανία – Νορβηγία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Ουγγαρία – Σερβία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αυστρία – Βόρεια Ιρλανδία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ιταλία – Πολωνία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Βέλγιο – Αγγλία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 OPEN TV, COSMOTE SPORT 1 HD Μολδαβία – Ελλάδα UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ραφαέλ Ναδάλ – Αντρέι Ρούμπλεφ Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο Τένις

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.