Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Τα παιχνίδια της Basket League, οι αγώνες για το Nations League και οι κατατακτήριες δοκιμές της Formula 1 για το τουρκικό Grand Prix ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

09:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ματέους Άλβες – Λούκας Καταρίνα Lyttos Beach ITF World Tour 2020

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2020 – Τουρκικό Grand Prix Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

10:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2020 ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

11:00 COSMOTE SPORT 9 HD Εβάν Φερνές – Ράιαν Πένιστον Lyttos Beach ITF World Tour 2020

11:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2020 – Τουρκικό Grand Prix Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2020 ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

12:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2020 ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

13:00 COSMOTE SPORT 9 HD Lyttos Beach ITF World Tour 2020 Τένις

14:00 ΕΡΤ Sports HD, COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2020 – Τουρκικό Grand Prix Κατατακτήριες Δοκιμές

14:10 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2020 Μηχανοκίνητα

14:15 COSMOTE SPORT 4 HD Τουρκ Τέλεκομ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γιανίκ Σίνερ – Βάσεκ Ποσπισίλ 2020 ATP 250 Τένις

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2020 ελεύθερα δοκιμαστικά 4 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

15:45 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2020 Μηχανοκίνητα

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαν Μαρίνο – Γιβραλτάρ UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάλτα – Ανδόρα UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

16:00 ΕΡΤ Sports 1 Κολοσσός – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

16:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2020 Μηχανοκίνητα

17:00 ΕΡΤ Sports HD Ιωνικός Νικαίας Affidea – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νταρουσάφακα – Γαλατάσαραϊ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ζιελόνα Γκόρα – Ούνικς Καζάν VTB United League Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λετονία – Νήσοι Φερόες UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κύπρος – Λουξεμβούργο UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αζερμπαϊτζάν – Μαυροβούνιο UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Γερμανία – Ουκρανία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Σουηδία – Κροατία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Πορτογαλία – Γαλλία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ελβετία – Ισπανία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.