Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Η αναμέτρηση των Μπακς με τους Μάτζικ αλλά και τα φιλικά Παναθηναϊκός-Λαμία και Ατρόμητος-ΟΦΗ ξεχωρίζουν από το αθλητικό μενού της ημέρας.

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει ακόμη, σπουδαίες μάχες στη Formula 1, αναμετρήσεις τένις, αλλά και ποδοσφαιρικούς αγώνες από την Γαλλία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββάτου

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Πέτρος Τσιτσιπάς – Λευτέρης Θεοδώρου

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών 2020

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 1 2020 – Grand Prix Βελγίου

Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 ΕΡΤ Sports HD

Formula 1 2020 – Grand Prix Βελγίου

Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Αριστοτέλης Θάνος – Στέλιος Περδικογιάννης

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών 2020

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 1 2020 – Grand Prix Βελγίου

Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Θεοδώρου/Σταμένος – Τσιτσιπάς/Φραγκίσκας

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών 2020

16:00 ΕΡΤ Sports HD

Formula 1 2020 – Grand Prix Βελγίου

Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 Novasports 1HD

Νανσί – Γκινγκάμπ

Ligue 2

17:40 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 2 2020

Spa-Francorchamps, Βέλγιο – 1ος αγώνας

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD

WTA 2020

Τένις

18:00 Novasports 2HD

Ρεν – Μονπελιέ

Ligue 1

18:10 COSMOTE SPORT 1 HD

Pregame Show

Παναθηναϊκός – Λαμία

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD, Panathinaikos TV

Παναθηναϊκός – Λαμία

Φιλικός Αγώνας

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Ιντιάνα Φίβερ – Ντάλας Γουίνγκς

WNBA 2020

19:00 Novasports 1HD

Ατρόμητος – ΟΦΗ

Φιλικός Αγώνας

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD

2020 ATP Masters 1000

Τένις

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD

WTA 2020

Τένις

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Μιλγουόκι Μπακς – Ορλάντο Μάτζικ

Πλέι οφ ΝΒΑ

22:55 Novasports 1HD

Ατλάντα – Ορλάντο

MLS

23:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Ιντιάνα Φίβερ – Ντάλας Γουίνγκς

WNBA 2020

23:00 COSMOTE SPORT 6 HD

2020 ATP Masters 1000

Τένις

04:00 COSMOTE SPORT 8 HD

UFC Fight Night 2020

Άντονι Σμιθ – Αλεξάνταρ Ράκιτς

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.