Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Ολυμπιακό για την 25η αγωνιστική στη Super League αλλά και ο τελικός του Τσιτσιπά με τον Αλιασίμ για το τουρνουά τένις της Μασσαλίας, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

11:30 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ολυμπιακός Handball Premier Χάντμπολ

13:00 ΕΡΤ Sports HD Παναχαϊκή – Εργοτέλης Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 1HD Τζένοα – Λάτσιο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Στουτγκάρδη – Γκέπινγκεν Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη – Ντάρμσταντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τσιτσιπάς- Αλιασίμ Τελικός Marseille Open 13 Provence Τένις

15:00 ΕΡΤ3 Καλαμάτα ΠΣ – Καβάλα Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αλαβές – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Πανιώνιος Super League Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 4HD Φίτεσε – Αϊντχόφεν Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD Αταλάντα – Σασουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD Βερόνα – Κάλιαρι Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Τορίνο – Πάρμα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών – Ξάνθη Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Βόλος – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

17:45 Novasports 4HD Χεράκλες – Άγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βέσπρεμ – Μονπελιέ VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Μάιντζ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Ρόμα – Λέτσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μποαβίστα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 PAOK TV ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 3HD Ίντερ– Σαμπντόρια Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μπορντό Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς – Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Πορτιμονένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις

23:00 FOX Sports Creighton – Butler Bulldogs NCAA College Basketball Μπάσκετ

Κοινοποίηση


Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.