Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Οι αγώνες της 21ης αγωνιστικής της Super League, από τους οποίους ξεχωρίζει το ντέρμπι ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό δεσπόζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

10:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

10:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

11:55 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS15 La Cabanette – Col de Braus 2 Power Stage Μόντε Κάρλο

12:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

12:30 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS16 La Cabanette – Col de Braus 2 Power Stage Μόντε Κάρλο

13:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ιωνικός Ν.Φ. Handball Premier Χάντμπολ

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 2HD Ιντερ – Κάλιαρι Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νίζνι Νόβγκοροντ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League Μπάσκετ

14:15 COSMOTE SPORT 6 HD Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League Μπάσκετ

15:00 ONE Channel Μάντσεστερ Σίτι – Φούλαμ Κύπελλο Αγγλίας Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ3 Αιγάλεω – Πανασπροπυργιακός Football League Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Θέλτα – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Πανιώνιος – Ατρόμητος Super League Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 3HD Χρόνιγκεν – Αγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD Ελλάς Βερόνα – Λέτσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Σαμπντόρια – Σασσουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 2HD Πάρμα – Ουντινέζε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Εργοτέλης – ΠΑΣ Γιάννινα Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ζενίτ – Ούνικς Καζάν VTB United League Μπάσκετ

17:45 Novasports 3HD Αϊντχόφεν – Τβέντε Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 2HD Ρόμα – Λάτσιο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 ONE Channel Σριούσμπερι – Λίβερπουλ Κύπελλο Αγγλίας Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός Νικαίας Affidea – Άρης Basket League Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν – Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Εστουντιάντες – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Πάκος Φερέιρα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών Ουγγαρία-Ισπανία Τελικός Πόλο

21:45 Novasports 2HD Νάπολι – Γιουβέντους Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λιλ – Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ντένβερ Νάγκετς – Χιούστον Ρόκετς NBA Μπάσκετ

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.