/** * Match wp_head() indent level */ ?> Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ο εκτός έδρας αγώνας του Παναθηναϊκού με την ΑΕΛ, για την 21η αγωνιστική Super League, τα παιχνίδια για την 17η αγωνιστική της Basket League και οι αγώνες από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις:

06:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

06:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

08:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

08:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

10:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

10:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

10:30 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Παρακολουθήστε την πίστα SS9 St

11:30 novasports.gr ΑΕΚ Κ19 – Ολυμπιακός Κ19 Ποδόσφαιρο

11:55 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Παρακολουθήστε την πίστα SS10 La Breole – Selonnet 1 του Πρωταθλήματος στο Μόντε Κάρλο

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

14:30 ΕΡΤ Play5 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, χορός στον πάγο, ελεύθερο Καλλιτεχνικό πατινάζ

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Παρακολουθήστε την πίστα SS11 St

15:00 ΕΡΤ3 Βέροια – Καβάλα Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

15:30 ΕΡΤ Play4 Ηρακλής – Λάρισα EKO Basket League 2019-20

15:30 ΕΡΤ Play3 Ηφαιστος – Λαύριο EKO Basket League 2019-20

15:30 ΕΡΤ Play2 Κολοσσός Ρόδου – Προμηθέας EKO Basket League 2019-20

15:30 ΕΡΤ Play1 Ρέθυμνο – Πανιώνιος EKO Basket League 2019-20

16:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Μπολόνια Ποδόσφαιρο

16:25 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Παρακολουθήστε την πίστα SS12 La Breole – Selonnet 2 του Πρωταθλήματος στο Μόντε Κάρλο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ουνιόν Βερολίνου – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φράιμπουργκ – Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βόλφσμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Γκλάντμπαχ – Μάιντς Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:00 ONE Channel Σαουθάμπτον – Τότεναμ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:45 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – ΑΕΚ Basket League 2019-20

18:30 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Ανζέ Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Τζένοα Ποδόσφαιρο

19:30 ONE Channel Χαλ – Τσέλσι Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου – Σάλκε Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:30 ΕΡΤ Play1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών Καλλιτεχνικό πατινάζ

19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ – Παναθηναϊκός Super League 2019-2020

20:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Τελικός

20:45 Novasports 3HD Χεράκλες – Φέγενορντ Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 4HD Μονακό – Στρασβούργο Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κάζαλματζορε – Ιμόκο Κονελιάνο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-20

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μπανταλόνα – Σαραγόσα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020

21:45 Novasports 1HD Τορίνο – Αταλάντα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλη – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

00:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γιούτα Τζαζ – Ντάλας Μάβερικς NBA 2019 – 2020

01:00 COSMOTE SPORT 8 HD Kentucky – Texas Tech NCAA 2019 – 2020

03:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φιλαδέλφια 76ερς – Λος Άντζελες Λέικερς NBA 2019 – 2020

04:00 FOX Sports Colorado Buffaloes – Washington Huskies NCAA College Basketball 2019-2020

Κοινοποίηση


Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.