Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Το ντέρμπι κορυφής της Super League ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον ΠΑΟΚ, οι αναμετρήσεις του ποδοσφαιρικού και του μπασκετικού Παναθηναϊκού απέναντι σε Αστέρα Τρίπολης και Κολοσσό αντίστοιχα, η μονομαχία της Ατλέτικο με την Μπαρτσελόνα για την Πριμέρα Ντιβιζιόν και το Grand Prix της Formula 1 στο Άμπου Ντάμπι, ξεχωρίζoυν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

12:15 ΕΡΤ Sports HD Ιωνικός Ν.Φ. – ΑΕΚ Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών Χάντμπολ

12:25 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:15 Novasports 3HD Τβέντε – Αγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 6 HD Lyttos Beach ITF World Tour 2019 Τελικός Διπλού Ανδρών Τένις

13:30 Novasports 2HD Γιουβέντους – Σασσουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ντάρμσταντ – Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγκάρδη – Νόρντχορν Moly Bundesliga Χάντμπολ

15:00 ΕΡΤ Sports HD – COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι Αγώνας

15:00 ΕΡΤ3 Διαγόρας – Ολυμπιακός Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπιλμπάο – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

15:30 ΕΡΤ2 Κολοσσός H Hotels – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Νόριτς – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD Λάτσιο – Ουντινέζε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD Ναντ – Τουλούζ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Ίντερ – ΣΠΑΛ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Πάρμα – Μίλαν Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Καρσίγιακα – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ – Ατρόμητος Αθηνών Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Άρης – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λαρντίνι Φιλοτράνο – Βολάλτο Καζέρτα Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μπαρτσελόνα VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 4HD Νάπολι – Μπολόνια Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σαραγόσα – Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

19:30 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD NCAA 2019 – 2020 Orlando Invitational Championship Game Μπάσκετ

20:35 COSMOTE SPORT 4 HD Σακραμέντο Κινγκς – Ντένβερ Νάγκετς NBA Μπάσκετ

21:00 Novasports 3HD Έμεν – Αϊντχόφεν Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Βερόνα – Ρόμα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ζιλ Βισέντε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Μονακό – Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς – Ντάλας Μάβερικς NBA Μπάσκετ

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.