Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ΣΑΜΠΟ (πολεμική τέχνη) Σεούλ, 37ος Μαραθώνιος Αθήνας και εθνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου στο πρόγραμμα της ημέρας.

07:00  COSMOTE SPORT 7 HD  Αυστραλία – Γαλλία  Fed Cup 2019 by BNP Paribas

11:00  Eurosport 2  Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ΣΑΜΠΟ (πολεμική τέχνη) Σεούλ  Γενικά

12:30  ΕΡΤ Sports HD  37ος Μαραθώνιος Αθήνας – O Αυθεντικός  Στίβος

14:00  COSMOTE SPORT 8 HD  Κίελo – Αμβούργο  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 – 2020

14:00  ΕΡΤ Sports HD  ΑΝΟ Γλυφάδας – Υδραϊκός  Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 – 2020

14:00  COSMOTE SPORT 2 HD  Αλαβές – Βαγιαδολίδ  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

14:30  COSMOTE SPORT 1 HD  Τσέλσι – Κρίσταλ Πάλας  Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

14:30  Novasports 1HD  Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι  Ποδόσφαιρο

15:00  ΕΡΤ3  Τρίκαλα AO – Βέροια  Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

16:00  Novasports 2HD  Μπρέσια – Τορίνο  Ποδόσφαιρο

16:30  COSMOTE SPORT 9 HD  Πάντερμπορν – Άουγκσμπουργκ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:30  COSMOTE SPORT 8 HD  Μάιντς – Ουνιόν Βερολίνου  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:30  COSMOTE SPORT 7 HD  Σάλκε – Φορτούνα Ντίσελντορφ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:30  COSMOTE SPORT 3 HD  Χέρτα Βερολίνου – Λειψία  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:00  ΕΡΤ Sports HD  37ος Μαραθώνιος Αθήνας – O Αυθεντικός  10 χλμ

17:00  COSMOTE SPORT 2 HD  Βαλένθια – Γρανάδα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:00  ΕΡΤ3  Διαγόρας Δρυοπιδέων – ΠΑΟΚ  Μπάσκετ

17:00  Novasports 3HD  Πρέστον – Χάντερσφιλντ  Ποδόσφαιρο

17:15  Novasports 1HD  Βόλος – Παναιτωλικός  Super League 2019-2020

18:00  ΕΡΤ Sports HD  ΑΕΚ – Ρέθυμνο  Μπάσκετ

18:30  Novasports 4HD  Μπρεστ – Παρί Σεν Ζερμέν  Ποδόσφαιρο

19:00  Novasports 3HD  Ιντερ – Βερόνα  Ποδόσφαιρο

19:30  COSMOTE SPORT 3 HD  Έιμπαρ – Ρεάλ Μαδρίτης  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:30  COSMOTE SPORT 1 HD  Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:30  COSMOTE SPORT 2 HD  Λέστερ – Άρσεναλ  Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

19:30  Novasports 2HD  ΟΦΗ – ΠΑΟΚ  Super League 2019-2020

20:00  COSMOTE SPORT 8 HD  Σάντα Κλάρα – Μπενφίκα  Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20

20:00  ΕΡΤ Sports HD  Περιστέρι – Ήφαιστος Λήμνου  Μπάσκετ

20:25  Eurosport 1  Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη  Ποδηλασία

20:45  Novasports 1HD  Νάπολι – Τζένοα  Ποδόσφαιρο

21:00  COSMOTE SPORT 7 HD  UFC Fight Night 2019  Ζάμπιτ Μαγκομεντσαρίποφ – Κάλβιν Κάταρ

21:30  COSMOTE SPORT 9 HD  Μπρέσια – Κάζαλματζορε  Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-20

21:30  COSMOTE SPORT 1 HD  Στον Ρυθμό των Ντέρμπι 2019-20  Ποδόσφαιρο

22:00  COSMOTE SPORT 6 HD  Next Gen ATP Finals 2019  Τελικός

22:00  COSMOTE SPORT 2 HD  Μπαρτσελόνα – Θέλτα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

00:00  COSMOTE SPORT 4 HD  Σαν Αντόνιο Σπερς – Μπόστον Σέλτικς  NBA 2019 – 2020

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.