Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Πλούσιο σε μεταδόσεις το αθλητικό μενού τις ημέρας με ποδόσφαιρο, τένις και grand prix F1.

08:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2019 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

13:25 Eurosport 1 Γιουσχάν Σνούκερ

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD WTA Finals 2019 Σεντσέν τένίς

13:30 Novasports 2HD Αταλάντα – Κάλιαρι Ιταλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 4 HD Χίμκι – Ούνικς Καζάν VTB United League μπάσκετ

14:00 Novasports 3HD Τσάρλτον – Πρέστον Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγκάρδη – Ντινάμο Δρέσδης Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports HD Πλατανιάς – Χανιά Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βιγιαρεάλ – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD ΑΕΛ – ΟΦΗ Super League 2019-2020 ποδόσφαιρο15:00 ΕΡΤ3 Βέροια – Αιγάλεω Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 5HD Φένλο – Φέγενορντ Ολλανδικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 τελικός ATP Masters 1000 Rolex Paris τένις

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Βερόνα – Μπρέσια Ιταλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Λέτσε – Σασουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 2HD Τζένοα – Ουντινέζε Ιταλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:15 Eurosport 1 Μαραθώνιος Νέας Υόρκης Μαραθώνιος

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Νταρουσάφακα – Μπαχτσεσεχίρ Τουρκικό Πρωτάθλημα μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Κολονία Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης Super League ποδόσφαιρο

17:45 ΕΡΤ3 ΑΕΛ – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League μπάσκετ

17:50 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Μόντενα Σκι

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άουγκσμπουργκ – Σάλκε Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 2HD Φιορεντίνα – Πάρμα Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τοντέλα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λεγανές – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπασκόνια – Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Ατρόμητος Super League ποδόσφαιρο

20:00 PAOK TV ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός Super League ποδόσφαιρο

20:50 ΕΡΤ Sports HD, COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix ΗΠΑ Αγώνας

21:45 Novasports 2HD Μίλαν – Λάτσιο Ιταλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πόρτο – Άβες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Σεντ Ετιέν – Μονακό Γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.