Hττήθηκαν Θύελλα και Διαγόρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Με ήττα συνέχισαν τόσο η Θύελλα όσο και ο Διαγόρας Βραχνεΐκων στο πρωτάθλημα της 4ης κατηγορίας (Γ’ Εθνική).

Η Θύελλα έχασε με 4-2 στο γήπεδό της από το Τσιλιβί.
Τα γκολ: 37′ Σκεπετάρης, 63′ Σπανός – 6′ 53′ Υψηλός, 45′ Βερνάρδος
ΘΥΕΛΛΑ: Σουτζόγλου, Γκοτσόπουλος (75′ Βουτσινάς), Αδαμόπουλος, Δημητρίου, Δασουράς, Μπούμπαλης (55′ Σπανός), Βλασόπουλος (78′ Πανίτσας), Παπαχριστόπουλος, Ντίνος, Φούφουλας, Σκεπετάρης (83′ Κουνάβης).

Ο Διαγόρας έχασε με 1-0 στον Πύργο από τον Πανηλειακό (36′ πέν. Λούσκος).
ΔΙΑΓΟΡΑΣ: Δρακόπουλος, Ασπρογιάννης, Χαρίζι, Λίπι, Κοτσόκολος (80′ Νικολόπουλος), Τρίγκας, Σταυρόπουλος, Τριανταφυλλόπουλος (65′ Παπαδόπουλος), Καλλιτσουνάκης (46′ Νιφορόπουλος), Γεωργαντόπουλος, Πανάρετος (70′ λ.τ. Βέρρας).

* Τα άλλα αποτελέσματα στον 7ο όμιλο:
ΠΣ Σπάρτη – Ναύπλιο 2017 1-0
Ερμιονίδα – Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-0
Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη 2-1
Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας 2-3
Παναργειακός – Διαβολίτσι 0-0

* Στους άλλους ομίλους
1ος όμιλος
Ορφέας Ξάνθης-Κιλκισιακός 0-2 (19/10)
Νέστος Χρυσούπολης-Ένωση Αλεξανδρούπολης 4-0
Πανσερραϊκός-Άρης Αβάτου 3-0
Αετός Ορφανού-Δόξα Κάτω Καμήλας 1-1
Πανδραμαϊκός-Ηρακλής Ζυγού 2-0
Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Πέρνης 0-2
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

2ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΟ Σειρήνα 4-0
Νίκη Αγκαθιάς-Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών 2-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας 0-2
Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός 1-0
Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2-0
ΠΑΣ Φλώρινα-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Ρεπό: Νέα Καλλικράτεια

3ος όμιλος
Ηρακλής Λάρισας-Αταλάντη 3-0 (19/10)
Πιερικός-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-0
ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Ποταμιάς 1-0
ΑΟ Σελλάνων-Δίας Δίου 1-0
ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά 0-0
Θησέας Αγριάς-Διγενής Νεοχωρίου 2-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καρίτσας 1-1

4ος όμιλος
Αστέρας Ιτέας-Θιναλιακός 0-0
ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης 0-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Ανατολής 0-4
Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Φούφα 0-0
Τηλυκράτης-Αχέρων Καναλακίου 0-1
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 0-0
Αναγέννηση Άρτας-Απόλλων Ευπαλίου 3-1

5ος όμιλος
Πανθηραϊκός-Φωστήρας 1-1
Καλλιθέα-Άνω Μερά 3-2
Ερμής Κορυδαλλού-Κηφισιά 3-2
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου 0-3
Ηλυσιακός-ΑΕ Μοσχάτου 1-1
Κερατσίνι-Εθνικός 1-1
Άγιοι Ανάργυροι-Ακράτητος 2-0

6ος όμιλος
ΑΕΚ Τρίπολης-Ρόδος 1-4
Μαρκό-Αιολικός 1-0
ΑΟ Υπάτου-Κόρινθος ’06 2-1
Παλληνιακός-Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-1
Αχαρναϊκός-Νέα Αρτάκη 2-1
Αήττητος Σπάτων-Παναρκαδικός 0-2
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

8ος όμιλος
Ατσαλένιος-Ρεθυμνιακός 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Γιούχτας 0-1
Άγιος Νικόλαος-Πανακρωτηριακός 2-1
Ηρόδοτος-Πόρος 4-1
Ρεπό: Επισκοπή

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.