Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Εθνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και Formula 1 2019 – Grand Prix Μεξικό ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα.

09:30  COSMOTE SPORT 9 HD  WRC 2019  Παρακολουθήστε την πίστα SS15 La Mussara 1 του Πρωταθλήματος στην Ισπανία

10:30  COSMOTE SPORT 7 HD  Ναόμι Οζάκα – Πέτρα Κβίτοβα  WTA Finals 2019

11:50  COSMOTE SPORT 9 HD  WRC 2019  Παρακολουθήστε την πίστα SS16 Ruidcanyes 2 του Πρωταθλήματος στην Ισπανία

12:30  COSMOTE SPORT 7 HD  Άσλεϊ Μπάρτι – Μπελίντα Μπέντσιτς  WTA Finals 2019

13:00  COSMOTE SPORT 9 HD  WRC 2019  Παρακολουθήστε την πίστα SS17 La Mussara 2 Power Stage του Πρωταθλήματος στην Ισπανία

13:00  COSMOTE SPORT 2 HD  Θέλτα – Ρεάλ Σοσιεδάδ  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

13:30  COSMOTE SPORT 6 HD  Ζενίτ – Λοκομοτίβ Κουμπάν  VTB United League 2019-20

13:30  Novasports 2HD  Μπολόνια – Σαμπντόρια  Ποδόσφαιρο

14:00  Novasports 3HD  Σουόνσι – Κάρντιφ  Ποδόσφαιρο

14:15  COSMOTE SPORT 4 HD  Γαλατάσαραϊ – Φενέρμπαχτσε  TBF Basketball Super League 2019-20

14:30  COSMOTE SPORT 8 HD  Νυρεμβέργη – Ρέγκενσμπουργκ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 – 2020

14:45  ΕΡΤ Sports HD  Χανιά – Απόλλων Σμύρνης  Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2

15:00  COSMOTE SPORT 9 HD  Γρανάδα – Μπέτις  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

15:00  ΕΡΤ3  Διαγόρας – Καλαμάτα  Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

15:00  COSMOTE SPORT 7 HD  2019 ATP World Tour 500  Erste Bank Open

15:00  Novasports 1HD  Παναθηναϊκός – ΑΕΛ  Super League 2019-2020

15:30  Novasports 4HD  Αϊντχόφεν – Αλκμααρ  Ποδόσφαιρο

16:00  COSMOTE SPORT 6 HD  2019 ATP World Tour 500  Swiss Indoors Basel

16:00  COSMOTE SPORT 1 HD  Νιουκάστλ – Γουλβς  Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

16:00  Novasports 24 HD  Ρεν – Τουλούζ  Ποδόσφαιρο

16:00  Novasports 5HD  Αταλάντα – Ουντινέζε  Ποδόσφαιρο

16:00  Novasports 3HD  ΣΠΑΛ – Νάπολι  Ποδόσφαιρο

16:15  ΕΡΤ2  Ρέθυμνο Aegean – ΑΕΚ  Basket League 2019-20

16:30  COSMOTE SPORT 3 HD  Βόλφσμπουργκ – Άουγκσμπουργκ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:00  ΕΡΤ3  Ελλάδα – Ισραήλ  EHF Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών

17:00  COSMOTE SPORT 8 HD  Τοντέλα – Μπενφίκα  Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20

17:00  ΕΡΤ Sports HD  Ατρόμητος Αθηνών – Πανιώνιος ΓΣΣ  Super League 2019-2020

17:00  COSMOTE SPORT 2 HD  Λεβάντε – Εσπανιόλ  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:15  Novasports 2HD  Αρης – Παναιτωλικός  Super League 2019-2020

17:45  Novasports 4HD  Αγιαξ – Φέγενορντ  Ποδόσφαιρο

18:30  COSMOTE SPORT 1 HD  Λίβερπουλ – Τότεναμ  Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

19:00  COSMOTE SPORT 3 HD  Γκλάντμπαχ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης  Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:00  Novasports 3HD  Ρόμα – Μίλαν  Ποδόσφαιρο

19:30  COSMOTE SPORT 8 HD  Πόρτο – Φαμαλικάο  Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20

19:30  COSMOTE SPORT 6 HD  Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα  Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020

19:30  COSMOTE SPORT 2 HD  Σεβίλη – Χετάφε  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:30  Novasports 1HD  Ολυμπιακός – ΑΕΚ  Super League 2019-2020

20:50  ΕΡΤ Sports HD  Formula 1 2019 – Grand Prix Μεξικό  Αγώνας

21:00  COSMOTE SPORT 5 HD  Formula 1 2019 – Grand Prix Μεξικό  Αγώνας

21:00  COSMOTE SPORT 9 HD  NASCAR Cup Series 2019  Παρακολουθήστε τον αγώνα Martinsville First Data 500

21:30  COSMOTE SPORT 4 HD  Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς  NBA 2019 – 2020

21:45  Novasports 2HD  Φιορεντίνα – Λάτσιο  Ποδόσφαιρο

22:00  COSMOTE SPORT 3 HD  Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Βιτόρια Σετούμπαλ  Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20

22:00  COSMOTE SPORT 2 HD  Οσασούνα – Βαλένθια  Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

22:05  Novasports 3HD  Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ  Ποδόσφαιρο

00:00  COSMOTE SPORT 7 HD  Μέμφις Γκρίζλις – Μπρούκλιν Νετς  NBA 2019 – 2020

01:00  ΕΡΤ Sports HD  Ιαπωνία – Ολλανδία  FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17

02:00  FOX Sports  Washington Nationals – Houston Astros  MLB Postseason 2019

Κοινοποίηση


Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.