Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Το ματς Μπασκόνια-Ολυμπιακός για την 4η αγωνιστική της Ευρωλίγκας ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

10:20 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Παρακολουθήστε την πίστα SS1 Gandesa 1 του Πρωταθλήματος στην Ισπανία

10:40 FOX Sports Jillaroos – Kiwi Ferns TransTasman Test 2019 – αμερικάνικο ποδόσφαιρο

11:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Παρακολουθήστε την πίστα SS2 Horta Bot 1 του Πρωταθλήματος στην Ισπανία

12:30 FOX Sports Αυστραλία – Νέα Ζηλανδία TransTasman Test 2019 – αμερικάνικο ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 ATP World Tour 500 Erste Bank Open – τένις

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – τένις

16:25 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Παρακολουθήστε την πίστα SS4 Gandesa 2 του Πρωταθλήματος στην Ισπανία

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 ATP World Tour 500 Erste Bank Open – τένις

17:05 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Παρακολουθήστε την πίστα SS5 Horta Bot 2 του Πρωταθλήματος στην Ισπανία

17:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Μεξικό Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – τένις

18:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Μεξικό Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

18:00 Eurosport 1 Πρωτάθλημα Κατάρ Μηχανοκίνητα

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 ATP World Tour 500 Erste Bank Open – τένις

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελo – Μπόχουμ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία ποδοσφαίρου

19:50 Eurosport 1 Πρωτάθλημα Κατάρ Μηχανοκίνητα

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – τένις

20:00 Novasports 3HD Ζάλγκιρις – Βιλερμπάν Turkish Airlines EuroLeague

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 ATP World Tour 500 Erste Bank Open – τένις

21:00 Novasports 5HD Άλμπα Βερολίνου – ΤΣΣΚΑ Μόσχας Turkish Airlines EuroLeague

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μάιντς – Κολονία Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

21:45 Novasports 4HD Βερόνα – Σασουόλο Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 3HD Αρμάνι Μιλάνο – Φενέρμπαχτσε Turkish Airlines EuroLeague

21:45 Novasports 1HD Ναντ – Μονακό Ποδόσφαιρο

21:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Μεξικό Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – τένις

22:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Μεξικό Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Λέστερ Αγγλικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

22:00 Novasports 2HD Μπασκόνια – Ολυμπιακός Turkish Airlines EuroLeague

Κοινοποίηση


Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.