Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

ATP Masters 1000, Basket League και Euro 2020 – Προκριματικά ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα.

11:00 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς – Ντανιίλ Μεντβέντεφ 2019 ATP Masters 1000

14:00 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη – Εθνικός Πειραιά Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 – 2020

14:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς – Λος Άντζελες Λέικερς NBA Global Games 2019

14:55 Eurosport 2 Ημιτελικός Τένις

15:00 ΕΡΤ3 Πανασπροπυργιακός – Καβάλα Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ματέο Μπερετίνι – Αλεξάντερ Ζβέρεφ 2019 ATP Masters 1000

15:30 Eurosport 1 Γύρος της Λομβαρδιάς Ποδηλασία

15:45 ΕΡΤ Play4 Ηφαιστος – ΑΕΚ Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3 Ηρακλής – Ρέθυμνο Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2 Κολοσσός – Λαύριο Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 Περιστέρι – Πανιώνιος Basket League

16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε9 ΠΡΕΜΙΕΡΑ

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γεωργία – Ιρλανδία Euro 2020 – Προκριματικά

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κάλεβ – Ούνικς Καζάν VTB United League 2019-20

17:00 Eurosport 2 Ημιτελικός Τένις

17:45 ΕΡΤ2 Ιωνικός Νικαίας Affidea – ΠΑΟΚ Basket League 2019-20

18:45 FOX Sports WAFU Cup of Nations 2019 Ποδόσφαιρο

18:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νήσοι Φερόες – Ρουμανία Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Δανία – Ελβετία Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Φινλανδία Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 Novasports 1HD Γερμανία – Ουγγαρία Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τουρκ Τέλεκομ – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League 2019-20

20:00 Novasports 1HD Βέλγιο – Λιθουανία Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 2 ISL, Νάπολη Κολύμβηση

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ιμόκο Κονελιάνο – Μόντσα Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-20

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλαγα – Μπανταλόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μάλτα – Σουηδία Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Νορβηγία – Ισπανία Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ιταλία – Ελλάδα Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Λιχτενστάιν – Αρμενία Euro 2020 – Προκριματικά

21:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

23:45 COSMOTE SPORT 3 HD Δανία – Ελβετία Euro 2020 – Προκριματικά

00:00 FOX Sports St Louis Cardinals – Washington Nationals MLB Postseason 2019

03:00 FOX Sports TBC – TBC MLB Postseason 2019

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.