Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

 Formula 1 VTB Grand Prix και εθνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και μπάσκετ μεταξύ άλλων στο σημερινό πρόγραμμα.

08:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Chengdu Open

08:55 Eurosport 2 Πρωτάθλημα Κίνας Σνούκερ

10:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Chengdu Open

11:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τελικός WTA Wuhan Open

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 VTB Grand Prix

12:00 ΕΡΤ Sports HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 VTB Grand Prix

13:00 FOX Sports Preliminary Final NRL

13:30 Eurosport 1 Γιόρκσαϊρ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Ντάρμσταντ Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ενισέι – ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βαλένθια LaLiga Santander

14:25 Eurosport 2 Πρωτάθλημα Κίνας Σνούκερ

14:30 Novasports 3HD Λυών – Ναντ Ligue 1

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ Premier League

14:30 Novasports 4HD ΚΠΡ – Γουέστ Μπρομ EFL Championship

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 VTB Grand Prix

15:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός – Τρίκαλα Football League

15:00 ΕΡΤ Sports HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 VTB Grand Prix

15:45 ΕΡΤ Play4 Κολοσσός – Πανιώνιος Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3 Περιστέρι – Ηρακλής Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2 Ηφαιστος – Ρέθυμνο Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 Ιωνικός – Λαύριο Basket League

16:00 Novasports 2HD Γιουβέντους – ΣΠΑΛ Serie A

16:15 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ντόχα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μάιντς – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αουγκσμπουργκ – Λεβερκούζεν Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χόφενχαϊμ – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Λειψία – Σάλκε Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Πάντερμπορν – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Τότεναμ – Σαουθάμπτον Premier League

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Μπαρτσελόνα LaLiga Santander

17:00 Novasports 4HD Μπλάκμπερν – Λούτον EFL Championship

17:15 Novasports 1HD Αρης – ΑΕΛ Super League 1

17:45 ΕΡΤ2 Λάρισα – Προμηθέας Basket League

18:30 Novasports 3HD Μπορντό – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

19:00 FOX Sports Texas tech – Oklahoma NCAA

19:00 Novasports 5HD Σαμπντόρια – Ιντερ Serie A

19:00 ΕΡΤ1 Ατρόμητος – Παναιτωλικός Super League 1

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΑΕΚ Basket League

19:00 ΕΡΤ Play1 Μικρός τελικός Euro Volley Ανδρών

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Λεγανές LaLiga Santander

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Μάντσεστερ Σίτι Premier League

19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Λαμία Super League 1

20:45 Novasports 4HD Αγιαξ – Χρόνιγκεν Eredivisie

21:00 Novasports 3HD Μετς – Τουλούζ Ligue 1

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπενφίκα – Βιτόρια Σετούμπαλ Liga NOS

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Jack Hermansson – Jared Cannonier UFC Fight Night

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μάλαγα – Τενερίφη ACB Liga Endesa

21:45 Novasports 1HD Σασσουόλο – Αταλάντα Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander

22:30 FOX Sports Clemson – North Carolina NCAA

23:30 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ντόχα

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.