Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

MotoGP Gran Premio de Aragon, Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix και εθνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και μπάσκετ ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα.

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto3 Gran Premio de Aragon

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio de Aragon

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 Gran Premio de Aragon

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

13:00 FOX Sports Ημιτελικός NRL

13:00 ΕΡΤ Sports HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3 Gran Premio de Aragon

13:55 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά επίδειξης

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη – Καρλσρούη Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Βαγιαδολίδ LaLiga Santander

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio de Aragon

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Τότεναμ Premier League

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Moselle Open

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP Gran Premio de Aragon

15:45 Eurosport 2 24 ώρες Μπολ ντ’ Ορ Αγώνες μοτοσικλέτας

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

16:00 Eurosport 1 Primus Classic Ποδηλασία

16:00 ΕΡΤ Sports HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 Gran Premio de Aragon

16:00 Novasports 2HD Ουντινέζε – Μπρέσια Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν – Κολωνία Bundesliga

16:45 COSMOTE SPORT 4 HD Φενέρμπαχτσε – Αρμάνι Μιλάνο Pavlos Giannakopoulos Tournament

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Moselle Open

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λεβάντε – Εϊμπαρ LaLiga Santander

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ Premier League

17:00 Novasports 3HD Κάρντιφ – Μίντλεσμπρο EFL Championship

17:15 Novasports 1HD Βόλος – ΟΦΗ Super League 1

17:20 COSMOTE SPORT 7 HD Πρώτος αγώνας Red Bull MotoGP Rookies Cup, Αραγωνία

18:30 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Ρωσία Euro Volley Ανδρών

18:30 Novasports 4HD Μαρσέιγ – Μονπελιέ Ligue 1

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αναντολού Εφές – Αλμπα Βερολίνου Zadar Basketball

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μακάμπι Τελ Αβίβ Pavlos Giannakopoulos Tournament

19:00 Novasports 3HD Γιουβέντους – Βερόνα Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια ACB Supercopa Endesa

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Λειψία Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Νιουκάσλ – Μπράιτον Premier League

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Θέλτα LaLiga Santander

19:30 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος Super League 1

19:55 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά επίδειξης

20:00 FOX Sports Blue Jays – Yankees MLB

20:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – ΑΕΚ Super League 1

21:00 Novasports 3HD Νιμ – Τουλούζ Ligue 1

21:45 Novasports 1HD Μίλαν – Ιντερ Serie A

22:00 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά επίδειξης

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Φουενλαμπράδα ACB Supercopa Endesa

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Μπαρτσελόνα LaLiga Santander

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μορεϊρένσε – Μπενφίκα Liga NOS

23:00 FOX Sports Μετς – Ρεντς MLB

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.