Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Τα ματς για την 3η αγωνιστική της Super League, οι τελικοί του Μουντομπάσκετ και οι αναμετρήσεις των ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων στο ποδόσφαιρο ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

08:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Κίνα Motocross

 

08:55 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

 

09:00 FOX Sports Qualifying final NRL

 

09:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο Αγώνες αυτοκινήτου

 

10:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο Αγώνες αυτοκινήτου

 

10:55 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας FIM Enel Moto E World Cup, Σαν Μαρίνο

 

11:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Αυστραλία Μικρός τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ

 

11:20 COSMOTE SPORT 7 HD SS16 Cicekli 2 WRC Τουρκίας

 

11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

 

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπάρ – Εσπανιόλ LaLiga Santander

 

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD SS17 Marmaris 2 Power Stage WRC Τουρκίας

 

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

 

13:30 Novasports 1HD Τζένοα – Αταλάντα Serie A

 

 

14:00 Novasports 2HD Χάντερσφιλντ – Σέφιλντ Γουένσντεϊ EFL Championship

 

14:25 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

 

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ανόβερο – Μπέργκισερ Liqui Moly Bundesliga

 

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

 

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2

 

15:00 ΕΡΤ Sports HD Αργεντινή – Ισπανία Τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ

 

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αλαβές – Σεβίλλη

 

15:30 Eurosport 1 Η πρόκληση της Μαδρίτης Γύρος της Ισπανίας

 

15:30 Novasports 4HD Φέγενορντ – Ντεν Χάαχ Eredivisie

 

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ – Έβερτον Premier League

 

16:00 Novasports 3HD Μπρέσια – Μπολόνια Serie A

 

16:00 Novasports 2HD Πάρμα – Κάλιαρι Serie A

 

16:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Λάτσιο Serie A

 

16:00 Novasports 5HD Χάκεν – ΑΪΚ Στοκχόλμης Allsvenskan

 

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Φράιμπουργκ Bundesliga

 

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Γρανάδα LaLiga Santander

 

18:00 Novasports 4HD Ούνιξ Καζάν – ΦΜΠ Βελιγραδίου Μικρός τελικός Orange Trophy

 

18:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας Natioanl Tours

 

18:00 Novasports 1HD Σεντ Ετιέν – Τουλούζ Ligue 1

 

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Άρσεναλ Premier League

 

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πάντερμπορν – Σάλκε Bundesliga

 

19:00 Novasports 5HD Ρόμα – Σασσουόλο Serie A

 

19:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης Super League 1

 

19:15 Novasports 2HD ΑΕΚ – Λαμία Super League 1

 

19:15 Novasports 3HD Πανιώνιος – ΑΕΛ Super League 1

 

19:30 Eurosport 2 3X3 τελικοί Παγκόσμιοι Αστικοί Αγώνες, Βουδαπέστη

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Οσασούνα LaLiga Santander

 

20:00 Novasports 4HD Προμηθέας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Τελικός Orange Trophy

 

20:00 FOX Sports Vikings – Packers NFL

 

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πορτιμονένσε – Πόρτο Liga NOS

 

21:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours

 

21:30 Eurosport 2 Γύρος του Μόντρεαλ Ποδηλασία

 

21:30 Novasports 1HD Άρης – Παναθηναϊκός Super League 1

 

21:45 Novasports 5HD Βερόνα – Μίλαν Serie A

 

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μποαβίστα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Χετάφε LaLiga Santander

 

22:00 Novasports 3HD Μονακό – Μαρσέιγ Ligue 1

 

23:25 FOX Sports Saints – Rams NFL

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.