Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ, WRC Τουρκίας και εθνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα.

08:55 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

10:25 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο Αγώνες αυτοκινήτου

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

11:00 ΕΡΤ Sports HD ΗΠΑ – Πολωνία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 FOX Sports Elimination Final NRL

11:00 COSMOTE SPORT 6 HD Europe Group 3 Davis Cup

11:05 COSMOTE SPORT 7 HD SS10 Kizlan 1 WRC Τουρκίας

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

13:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours

13:00 FOX Sports Elimination Final NRL

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

13:50 COSMOTE SPORT 7 HD SS11 Yesilbelde 1 WRC Τουρκίας

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αννόβερο – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Λεβάντε LaLiga Santander

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

14:25 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Νιούκασλ Premier League

14:30 Novasports 1HD Φούλαμ – Γούεστ Μπρομ EFL Championship

15:00 ΕΡΤ Sports HD Σερβία – Τσεχία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD SS12 Datca 2 WRC Τουρκίας

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

16:00 FOX Sports Gameday NCAA

16:00 Novasports 2HD Φιορεντίνα – Γιουβέντους Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD SS13 Kizlan 2 WRC Τουρκίας

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κολωνία – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μάιντς – Χέρτα Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Αουγκσμπουργκ – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λεγανές – Βιγιαρεάλ LaLiga Santander

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λέστερ Premier League

17:00 Novasports 3HD Χαλ – Γουίγκαν EFL Championship

17:15 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας FIM Enel Moto E World Cup, Σαν Μαρίνο

18:00 Novasports 4HD Προμηθέας – ΦΜΠ Βελιγραδίου Orange Trophy

18:10 COSMOTE SPORT 5 HD Red Bull MotoGP Rookies Cup Μιζάνο, Ιταλία

18:15 ΕΡΤ2 Ελλάδα – Γαλλία Euro Volley Ανδρών

18:30 Novasports 1HD Παρί Σεν Ζερμέν – Στρασβούργο Ligue 1

18:45 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία

19:00 Novasports 5HD Νάπολι – Σαμπντόρια Serie A

19:00 FOX Sports Penn State – Pittsburgh NCAA

19:00 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος – ΠΑΟΚ Super League 1

19:15 Eurosport 1 Σαν Τροπέ Global Champions Tour

19:15 Novasports 2HD ΟΦΗ – Παναιτωλικός Super League 1

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ατλέτικο Μαδρίτης LaLiga Santander

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νόριτς – Μάντσεστερ Σίτι Premier League

19:30 Novasports 3HD Αγιαξ – Χερενφέιν Eredivisie

20:00 Eurosport 2 Βουδαπέστη Παγκόσμιοι Αστικοί Αγώνες

20:00 Novasports 4HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ούνικς Καζάν Orange Trophy

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ντινάμο Ζάγκρεμπ – Παρί Σεν Ζερμέν VELUX EHF Champions League

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Ζιλ Βισέντε Liga NOS

21:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Βόλος Super League 1

21:45 Novasports 2HD Ιντερ – Ουντινέζε Serie A

21:45 Novasports 3HD Αϊντχόφεν – Φιτέσε Eredivisie

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια LaLiga Santander

23:00 FOX Sports Iowa State – Iowa NCAA

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.