Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου, ποδόσφαιρο και Formula 1 περιλαμβάνει μεταξύ άλλων το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

08:00 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Γερμανία Παγκόσμιο Πρωτάθλημα πόλο, Γκουανγκζού

10:35 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour, Τόκιο

10:55 Eurosport 2 Ρίγα Μάστερ Σνούκερ

11:00 ΕΡΤ Sports HD Κροατία – Ουγγαρία Παγκόσμιο Πρωτάθλημα πόλο, Γκουανγκζού

11:50 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour, Τόκιο

12:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open

12:15 ΕΡΤ Sports HD Ισπανία – Ιταλία Παγκόσμιο Πρωτάθλημα πόλο, Γκουανγκζού

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Mercedes-Benz Grosser Preis Von Deutschland

13:00 ΕΡΤ2 Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Mercedes-Benz Grosser Preis Von Deutschland

13:05 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour, Τόκιο

14:00 ΕΡΤ Sports HD Γκουανγκζού Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ντινάμο Δρέσδης – Νυρεμβέργη Bundesliga 2

14:20 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour, Τόκιο

14:20 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open

14:25 Eurosport 1 Γύρος της Γαλλίας Ποδηλασία

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Hamburg European Open

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Mercedes-Benz Grosser Preis Von Deutschland

16:00 ΕΡΤ2 Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Mercedes-Benz Grosser Preis Von Deutschland

16:00 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Φένλο Φιλικό

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Hamburg European Open

17:15 Eurosport 2 Σπα Αγώνες αυτοκινήτου

18:50 ΕΡΤ1 Πάτρα Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου

19:00 Eurosport 2 Ρίγα Μάστερ Σνούκερ

19:30 ΕΡΤ Sports HD Πορτογαλία – Ισπανία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U19

21:15 ΕΡΤ Play1 Ελλάδα – Λετονία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U18

21:15 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Λετονία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U18

23:00 Eurosport 1 Σπα Αγώνες αυτοκινήτου

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.