Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

To Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου της Γκουανγκζού, ο τελικός των γυναικών στο τουρνουά τένις του Γουίμπλεντον και το φιλικό παιχνίδι του Ατρομήτου με τη Νότιγχαμ Φόρεστ ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

09:10 Cosmote Sport8 HD SS1 Promotional Event Εσθονία WRC

09:30 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γκουανγκζού «Καταδύσεις γυναικών 10μ. Τελικός»

11:50 Cosmote Sport8 HD SS3 Promotional Event Εσθονία WRC

12:35 FOX Sports Sharks-Storm NRL

12:50 Cosmote Sport5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Grand Prix Μ. Βρετανίας Formula 1

13:00 ΕΡΤ Sports HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Grand Prix Μ. Βρετανίας Formula 1

13:00 Eurosport 1 Γύρος της Γαλλίας Ποδηλασία

13:00 ΕΡΤ2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γκουανγκζού «Καλλιτεχνική, τελικός σόλο, τεχνικό» Υγρός Στίβος

14:05 Cosmote Sport6 HD Ημιτελικός ανδρών FIVB World Tour Γκστάαντ Beach Volleyball

14:10 Cosmote Sport8 HD SS5 Promotional Event Εσθονία WRC

14:45 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γκουανγκζού «Καταδύσεις 3μ.» Υγρός Στίβος

14:45 ΕΡΤ Play 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γκουανγκζού «Καταδύσεις 3μ. Τελικός Συγχρονισμένη Ανδρών»

15:05 Cosmote Sport6 HD Ημιτελικός ανδρών FIVB World Tour Γκστάαντ Beach Volleyball

15:50 Cosmote Sport5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Grand Prix Μ. Βρετανίας Formula 1

16:00 ΕΡΤ Sports HD Κατατακτήριες δοκιμές Grand Prix Μ. Βρετανίας Formula 1

16:00 Novasports 1HD Τελικός γυναικών Wimbledon Tένις

16:50 Cosmote Sport3 HD Neymar Jr. Five World Finals Ποδόσφαιρο

17:00 Cosmote Sport8 HD SS7 Promotional Event Εσθονία WRC

17:00 Cosmote Sport7 HD Κατατακτήριες δοκιμές Red Bull Air Race World Championship Ουγγαρία Λίμνη Μπάλατον

17:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 Στίβος

18:20 Cosmote Sport6 HD Μικρός τελικός ανδρών FIVB World Tour Γκστάαντ Beach Volleyball

18:40 Eurosport 1 Νέα Υόρκη Formula E

19:35 Cosmote Sport6 HD Τελικός ανδρών FIVB World Tour Γκστάαντ Beach Volleyball

20:00 Eurosport 1 Πανεπιστημιάδα Νάπολη Στίβος

20:00 FOX Sports Blue Jays-Yankees MLB

20:55 Eurosport 2 Πανεπιστημιάδα Νάπολη Βόλεϊ

21:00 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος-Νότιγχαμ Φόρεστ Φιλικό Ποδόσφαιρο

22:55 Eurosport 1 Νέα Υόρκη Formula E

23:00 FOX Sports White Sox-Athletics MLB

23:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Superbike

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.