Tο αναλυτικό πρόγραμμα της Super League 1 όπως αυτό προέκυψε από την κλήρωση

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Το απόγευμα της Τρίτης (02/07) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τη Super League 1της νέας περιόδου. Όπως μπορείτε να δείτε ακριβώς από κάτω ο Σεπτέμβριος και ο Νοέμβριος είναι οι μήνες με τα περισσότερα ντέρμπι κατά τη διάρκεια του πρώτου γύρου.
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ SUPER LEAGUE 1

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
24-26 Αυγούστου
ΑΕΚ – Ξάνθη
Άρης – ΟΦΗ
Ατρόμητος – ΑΕΛ
Ολυμπιακός – Αστέρας
Πανιώνιος – Βόλος
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός
Λαμία – Παναθηναϊκός
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
31 Αυγούστου – 01/02 Σεπτεμβρίου
ΑΕΛ – Ολυμπιακός
Αστέρας – ΑΕΚ
Βόλος – Άρης
Παναθηναϊκός – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – Ξάνθη
ΠΑΟΚ – Πανιώνιος
Λαμία – Ατρόμητος
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14-16 Σεπτεμβρίου
ΑΕΚ – Λαμία
Ξάνθη – Αστέρας
Άρης – Παναθηναϊκός
Ατρόμητος – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – Βόλος
ΟΦΗ – Παναιτωλικός
Πανιώνιος – ΑΕΚ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
21-23 Σεπτεμβρίου
ΑΕΛ – Ξάνθη
Αστέρας – Ατρόμητος
Βόλος – ΟΦΗ
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Παναιτωλικός – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Άρης
Λαμία – Πανιώνιος
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
28-30 Σεπτεμβρίου
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Ξάνθη – Βόλος
Άρης – ΑΕΛ
Ατρόμητος – Παναιτωλικός
Ολυμπιακός – Λαμία
ΟΦΗ – Αστέρας
Πανιώνιος – Παναθηναϊκός
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
05-07 Οκτωβρίου
ΑΕΛ – ΑΕΚ
Άρης – Ολυμπιακός
Αστέρας – ΠΑΟΚ
Βόλος – Ατρόμητος
ΟΦΗ – Πανιώνιος
Παναθηναϊκός – Ξάνθη
Λαμία – Παναιτωλικός
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
19-21 Οκτωβρίου
ΑΕΚ – Βόλος
Ξάνθη – Άρης
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Πανιώνιος – Αστέρας
ΠΑΟΚ – Λαμία
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
26-28 Οκτωβρίου
Άρης – Παναιτωλικός
Αστέρας – Λαμία
Ατρόμητος – Πανιώνιος
Βόλος – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
ΟΦΗ – Ξάνθη
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2-4 Νοεμβρίου
ΑΕΚ – Ατρόμητος
ΑΕΛ – ΟΦΗ
Ξάνθη – Ολυμπιακός
Παναιτωλικός – Αστέρας
Πανιώνιος – Άρης
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Λαμία – Βόλος
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
9 -11 Νοεμβρίου
ΑΕΛ – Λαμία
Ξάνθη – Πανιώνιος
Άρης – Αστέρας
Βόλος – Παναιτωλικός
Ολυμπιακός – Ατρόμητος
ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
23-25 Νοεμβρίου
ΑΕΚ – Άρης
Αστέρας – Βόλος
Ατρόμητος – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
Λαμία – Ξάνθη
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
30 Νοεμβρίου 1-2 Δεκεμβρίου
ΑΕΛ – Βόλος
Ξάνθη – Ατρόμητος
Άρης – Λαμία
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
ΟΦΗ – ΑΕΚ
Παναθηναϊκός – Αστέρας
Πανιώνιος – Παναιτωλικός
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
7-9 Δεκεμβρίου
ΑΕΚ – Πανιώνιος
Αστέρας – ΑΕΛ
Ατρόμητος – Άρης
Βόλος – Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – Ξάνθη
Λαμία – ΟΦΗ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14-15 Δεκεμβρίου
Ξάνθη – ΑΕΚ
ΟΦΗ – Άρης
ΑΕΛ – Ατρόμητος
Αστέρας – Ολυμπιακός
Βόλος – Πανιώνιος
Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός – Λαμία
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18-19 Δεκεμβρίου
Ολυμπιακός – ΑΕΛ
ΑΕΚ – Αστέρας
Άρης – Βόλος
ΟΦΗ – Παναθηναϊκός
Ξάνθη – Παναιτωλικός
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ
Ατρόμητος – Λαμία
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
21-23 Δεκεμβρίου
Λαμία – ΑΕΚ
Αστέρας – Ξάνθη
Παναθηναϊκός – Άρης
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος
Βόλος – Ολυμπιακός
Παναιτωλικός – ΟΦΗ
ΑΕΚ – Πανιώνιος
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
04-06 Ιανουαρίου
Ξάνθη – ΑΕΛ
Ατρόμητος – Αστέρας
ΟΦΗ – Βόλος
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
ΑΕΚ – Παναιτωλικός
Άρης – ΠΑΟΚ
Πανιώνιος – Λαμία
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11-13 Ιανουαρίου
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Βόλος – Ξάνθη
ΑΕΛ – Άρης
Παναιτωλικός – Ατρόμητος
Λαμία – Ολυμπιακός
Αστέρας – ΟΦΗ
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18-19 Ιανουαρίου
ΑΕΚ – ΑΕΛ
Ολυμπιακός – Άρης
ΠΑΟΚ – Αστέρας
Ατρόμητος – Βόλος
Πανιώνιος – ΟΦΗ
Ξάνθη – Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός – Λαμία
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
22-23 Ιανουαρίου
Βόλος – ΑΕΚ
Άρης – Ξάνθη
Παναθηναϊκός – Ατρόμητος
ΟΦΗ – Ολυμπιακός
ΑΕΛ – Παναιτωλικός
Αστέρας – Πανιώνιος
Λαμία – ΠΑΟΚ
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
25-27 Ιανουαρίου
Παναιτωλικός – Άρης
Λαμία – Αστέρας
Πανιώνιος  – Ατρόμητος
ΠΑΟΚ – Βόλος
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Ξάνθη – ΟΦΗ
ΑΕΛ – Παναθηναϊκός
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
01-03 Φεβρουαρίου
Ατρόμητος – ΑΕΚ
ΟΦΗ – ΑΕΛ
Ολυμπιακός  – Ξάνθη
Αστέρας – Παναιτωλικός
Άρης – Πανιώνιος
Παναθηναϊκός  – ΠΑΟΚ
Βόλος – Λαμία
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
08-10 Φεβρουαρίου
Λαμία – ΑΕΛ
Πανιώνιος  – Ξάνθη
Αστέρας – Άρης
Παναιτωλικός  – Βόλος
Ατρόμητος  – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – ΟΦΗ
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15-17 Φεβρουαρίου
Άρης – ΑΕΚ
Βόλος – Αστέρας
ΟΦΗ – Ατρόμητος
Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός
Ολυμπιακός – Πανιώνιος
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ
Λαμία – Ξάνθη
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
22-24 Φεβρουαρίου
Βόλος – ΑΕΛ
Ατρόμητος  – Ξάνθη
Λαμία – Άρης
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
ΑΕΚ – ΟΦΗ
Αστέρας – Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός  – Πανιώνιος
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
01 Μαρτίου
Πανιώνιος – ΑΕΚ
ΑΕΛ – Αστέρας
Άρης  – Ατρόμητος
Παναθηναϊκός  – Βόλος
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός
Ξάνθη – ΠΑΟΚ
ΟΦΗ  – Λαμία

Κοινοποίηση


Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.