Oι πρώτοι υποψήφιοι του Κινήματος Αλλαγής – Στα Ιωάννινα η Βάνα Μπάρμπα

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Τα ονόματα των υποψηφίων που συμπληρώνουν τα ψηφοδέλτια του Κινήματος Αλλαγής για τιςεκλογές της 7ης Ιουλίου, ενέκρινε η Επιτροπή Ψηφοδελτίων του κόμματος.

Ο Παύλος Χρηστίδης βρίσκεται στην τρίτη θέση του ψηφοδελτίου Επικρατείας και παραμένει εκπρόσωπος Τύπου του ΚΙΝΑΛ, ενώ ανάμεσα στους υποψηφίους είναι και η Βάνα Μπάρμπα στα Ιωάννινα.
Δείτε την απόφαση της Επιτροπής Ψηφοδελτίων για τις εθνικές εκλογές:
Α’ ΑΘΗΝΑΣ:
• ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
• ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
• ΠΑΠΑΧΕΛΑ ΝΕΛΗ

Β’ ΑΘΗΝΑΣ (ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ):
• ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ
• ΔΑΝΕΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
• ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
• ΖΑΝΝΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
• ΜΠΑΡΜΠΑΡΕΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
• ΤΣΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
• ΦΟΥΣΚΙΔΟΥ ΒΙΚΥ
• ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

Β’ ΑΘΗΝΑΣ (ΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ):
• ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
• ΓΚΕΜΗ ΕΝΤΑ
• ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
• ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
• ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ – ΔΑΜΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
• ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

Β’ ΑΘΗΝΑΣ (ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ):
• ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
• ΔΟΡΥΦΟΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
• ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
• ΜΟΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
• ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ
• ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
• ΧΑΡΙΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Α’ ΠΕΙΡΑΙΑ:
• ΧΡΥΣΟΦΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
• ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ):
• ΑΚΑΜΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
• ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
• ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ):
• ΜΠΟΥΛΜΠΑΣΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
• ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:
• ΑΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
• ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ
• ΚΑΡΕΚΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
• ΛΕΙΨΙΣΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
• ΛΙΑΠΗ ΜΑΡΙΑ
• ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΛΗ
• ΜΟΥΤΑΦΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ
• ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ
• ΣΑΜΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
• ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
• ΤΡΙΓΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:
• ΝΤΙΝΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
• ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
• ΤΣΙΠΤΣΕ ΟΛΓΑ
Ν. ΕΒΡΟY:
• ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
• ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
• ΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
A. Ν. ΡΟΔΟΠΗΣ
ΤΣΙΤΗΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Ν. ΞΑΝΘΗΣ:
• ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
• ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
• ΜΠΟΥΡΧΑΝ ΜΠΑΡΑΝ

Ν. ΚΑΒΑΛΑΣ:
• ΜΑΝΤΕΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
• ΤΣΑΡΔΑΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Ν. ΠΕΛΛΑΣ:
ΖΑΡΟΓΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ν. ΣΕΡΡΩΝ:
ΓΚΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Ν. ΚΙΛΚΙΣ:
ΜΠΑΝΤΡΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ
Ν. ΓΡΕΒΕΝΩΝ:
ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Ν. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ:
ΖΥΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ν. ΚΟΖΑΝΗΣ:

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Ν. ΑΡΤΑΣ:
• ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
• ΑΛΕΞΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
• ΓΚΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
• ΜΕΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ν. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ:
• ΜΠΑΡΜΠΑ ΒΑΝΑ
• ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Ν. ΠΡΕΒΕΖΗΣ:
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ:
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΟΥΛΑ
Ν. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Ν. ΖΑΚΥΝΘΟΥ:
• ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
• ΛΑΖΕΝΗ ΒΕΡΑ

Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ:
• ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
• ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ
• ΜΠΙΑΝΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
• ΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
• ΡΑΠΤΗ ΣΥΛΒΑΝΑ

Ν. ΛΕΥΚΑΔΑΣ:
• ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ
• ΛΟΥΒΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
• ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
• Ν. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ:
• ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
• ΚΙΤΣΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Ν. ΒΟΙΩΤΙΑΣ:
ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΙΜΗΣ
Ν. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ:
ΜΑΖΙΩΤΗ ΝΑΝΣΥ
Ν. ΦΩΚΙΔΑΣ:
• ΠΑΝΑΓΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
• ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ν. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ:
• ΜΠΕΛΤΖΕΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
• ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ
• ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

Ν. ΣΑΜΟΥ:
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΝΙΚΗ
Ν. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ:
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
Ν. ΠΙΕΡΙΑΣ:
• ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
• ΠΑΤΡΑ ΡΑΝΙΑ
• ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ν. ΡΕΘΥΜΝΟΥ:
• ΒΑΟΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
• ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
• ΚΟΤΖΑΝΑΚΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ
• ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.