Στις κάλπες οι νοσοκομειακοί γιατροί της Αχαΐας-Όλες οι υποψηφιότητες

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Στις κάλπες προσέρχονται την Τετάρτη 5 Ιουνίου οι Νοσοκομειακοί Γιατροί της Αχαΐας για την ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου της Ε.Ι.Ν.Α., Τριμελών Επιτροπών και εκπροσώπων στο Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ. Κάλπες ανοίγουν στις 8:00 το πρωί και κλείνουν στις 5:00 το απόγευμα.

Οι αποσπασμένοι γιατροί ψηφίζουν στην οργανική υγειονομική μονάδα από την οποία προέρχονται. Όσοι προέρχονται από μονάδες εκτός Ν. Αχαΐας δεν έχουν δικαίωμα συμμετοχής.

Τα εκλογικά κέντρα θα είναι τα εξής:

1) Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ρίου

2) Γενικό Νοσοκομείο Άγιος Ανδρέας

3) Γενικό Νοσοκομείο Αιγίου

Τα Κέντρα Υγείας Ερυμάνθειας, Κ. Αχαΐας, Χαλανδρίτσας, Άνω Πόλης, Νοτίου και Βόρειου Τομέα, το Καραμανδάνειο και οι ΤΟΜΥ Πάτρας ψηφίζουν στον Άγιο Ανδρέα.

Τα Καλάβρυτα και τα ΚΥ Ακράτας, Κλειτορίας, Αιγίου ψηφίζουν στο Αίγιο.

Οι γιατροί όλων των Κ.Υ, ΤΟΜΥ, Γ.Ν.Αιγίου και Γ.Ν.Καλαβρύτων πρέπει έως και την ημέρα των εκλογών (θα υπάρχουν σχετικά μπλοκ αποδείξεων της Ε.Ι.Ν.Α στις αίθουσες ψηφοφορίας) να καταβάλουν τις συνδρομές για τους πέντε πρώτους μήνες του 2019 (ήτοι 15ευρώ), λόγω μη αυτόματης κράτησης από τις υπηρεσίες μισθοδοσίας τους. Οι υπόλοιποι συνάδελφοι δεν χρειάζεται να κάνουν το ίδιο.

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Τακτικοί: Αφροδίτη Γκινοπούλου (Πρόεδρος) παιδίατρος ΠΓΝΠ, Έφη Γιαλελή δερματολόγος ΠΓΝΠ, Δήμητρα Λεμπούση παθολόγος ΠΓΝΠ

Αναπληρωματικοί: Γιάννης Αντωνόπουλος, ειδ/νος ρευματολογίας ΠΓΝΠ, Θεόδωρος Νικολόπουλος ειδ/νος πυρ.ιατρικής ΠΓΝΠ , Γιώργος Παπαδόπουλος ειδ/νος χειρουργικής ΠΓΝΠ.

ΔΕΙΤΕ όλους τους υποψηφίους:

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΤΡΙΜΕΛΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΩΝ-Κ.Υ

ΓΙΑ ΤΡΙΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΓΝΠ

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΒΡΕΤΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΟΥΜΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΡΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΤΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΦΑΙΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΚΛΑΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΚΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΑΓΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΙΑ ΤΡΙΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Γ.Ν ΠΑΤΡΩΝ ¨ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑΣ¨

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΑΜΕΡΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ

ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΚΩΣΤΑΣ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΕΡΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΣΙΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

ΓΙΑ ΤΡΙΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Καραμανδανείου Γ.Ν. Παίδων

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Για Τριμελή Επιτροπή Γ.Ν. Ανατολικής Αχαΐας

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΒΟΥΔΟΥΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΓΙΑ ΤΡΙΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΕΝΤΡΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΩΦΙΛΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΑΠΙΝΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΔΕΣΜΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΙΑΤΡΩΝ (Α.Κ.Ι.)

ΚΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗ ΙΑΤΡΩΝ (Δ.Η.Κ.Ι.)

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Αλεξόπουλος Βασίλειος του Νικολάου

Αλεξοπούλου Δήμητρα του Μιχαήλ

Βρεττός Θεοφάνης του Χρήστου

Βουδούκης Θεόδωρος του Παναγιώτη

Γιαννοπούλου Ερωφίλη του Κων/νου

Γούτου Παναγιώτα του Σωτηρίου

Καρβελάς Φώτης του Παναγιώτου

Κουτρούλια Ελένη του Ιωάννη

Κουτσούρη Αναστασία – Κυριακή του Δημητρίου

Λουκοπούλου Παρασκευή του Νικολάου

Μάρκου Σπύρος του Αθανασίου

Μπαρδούσης Κώστας του Σπυρίδωνος

Ντούβας Ιωάννης του Γεωργίου

Παπαχριστόπουλος Γεώργιος του Νικολάου

Σκώκου Μαρία του Νικολάου

Στρούμπος Χαράλαμπος του Κων/νου

Ταπίνης Ευγένιος του Γεωργίου

Τζάνος Ιωάννης – Αλέξανδρος του Γεωργίου

Τριαντόπουλος Αλέξιος του Γεωργίου

Τσίρος Αριστείδης του Νικολάου

Χρηστόπουλος Χρήστος του Παναγιώτη

ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

(ΕΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

Ταρκαζίκη Μαίρη του Ιωάννη

ΓΙΑ ΝΟΜ.ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΔΥ

(ΕΩΣ 5 ΣΤΑΥΡΟΙ)

Μαζαράκης Ανδρέας του Σπυρίδωνος-Γεράσιμου

Μάρκου Σπύρος του Αθανασίου

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ Ε.Σ.Ι

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΔΟΥΜΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΜΑΡΓΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΜΟΥΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΞΑΠΛΑΝΤΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΕΡΤΖΟΥΑΝΗΣ ΑΡΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΣΑΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΤΑΓΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΖΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΡΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΚΟΥΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΕΥΚΑΔΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑ ΝΟΜ.ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΔΥ

(ΕΩΣ 5 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΟΥΜΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τουΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ τουΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΞΑΠΛΑΝΤΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΑΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΤΑΓΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΖΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τουΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΡΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ τουΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΔΗ.ΠΑ.Κ

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΛΑΤΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ-ΕΙΡΗΝΗ (ΡΟΔΟΥΛΑ) του AΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ(ΒΙΚΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ(ΑΝΘΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΚΩΣΤΑΣ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΟΛΟΣΑΚΑ ΜΑΡΘΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΚΩΣΤΑΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΛΑΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΝΙΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΑΓΚΑΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ

ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ(ΜΑΙΡΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

ΓΙΑ ΝΟΜ.ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΔΥ

(ΕΩΣ 5 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΛΑΤΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ Ε.ΜΕ.Ι.Σ

ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

(EΩΣ 9 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΔΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΑΜΕΡΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΖΑΡΚΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΖΙΑΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΛΑΦΑΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ(ΧΑΡΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ

ΚΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΜΟΥΛΙΤΑ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚ (ΦΡΑΝΚΟ) του ΑΝΤΡΙΑΤΙΚ

ΜΠΑΒΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΖΩΗ

ΜΠΟΥΡΕΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ(ΦΑΙΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΡΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΡΟΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

ΡΑΠΤΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΕΡΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΚΛΑΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΟΛΩΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΣΙΑΜΗΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΤΣΟΛΚΑ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΧΑΡΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

(EΩΣ 3 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΡΟΥΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ

ΓΙΑ ΝΟΜ.ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΔΥ

(ΕΩΣ 5 ΣΤΑΥΡΟΙ)

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΕΡΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΟΛΩΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.