Τα ματς της Κυριακής – Τι δείχνει η τηλεόραση

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Οι αγώνες της τελευταίας αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League και η μονομαχία του Τσιτσιπά με τον Κουέβας στον τελικό του Estoril Cup ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

03:00 COSMOTE SPORT 8 HD Al Iaquinta – Donald Cerrone UFC Fight Night

03:30 COSMOTE SPORT 4 HD Houston Rockets – Golden State Warriors NBA

11:40 Novasports 1HD Μικρός τελικός Κ15 Βίκος Cola Elite Neon Cup ποδόσφαιρο

11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto3 Gran Premio (Γκραν Πρι Ισπανίας)

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Ζιρόνα Primera Division

13:00 Novasports 1HD Τελικός Κ13 Βίκος Cola Elite Neon Cup ποδόσφαιρο

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 Gran Premio (Γκραν Πρι Ισπανίας)

13:30 Novasports 2HD Εμπολι – Φιορεντίνα Serie A

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας MotoGP Gran Premio (Γκραν Πρι Ισπανίας)

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σάλκε – Αουγκσμπουργκ Bundesliga

14:30 Novasports 1HD Τελικός Κ15 Βίκος Cola Elite Neon Cup ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ3 Πλατανιάς Χανίων – Ηρακλής Football League

15:00 COSMOTE SPORT 8 HD Έιμπαρ – Μπέτις Primera Division

15:00 ΕΡΤ Play2 Ηρόδοτος – Απόλλων Λάρισας Football League

16:00 Novasports 5HD, ΕΡΤ Play1 Μπάμπεργκ – Αντβέρπ Basketball Champions League

16:00 Eurosport 2 Γύρος του Γιόρκσαϊρ Ποδηλασία

16:00 ΕΡΤ Sports HD Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός Super League

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τσέλσι – Γουότφορντ Premier League

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Χάντερσφιλντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

16:00 Novasports 4HD Σασσουόλο – Φροζινόνε Serie A

16:00 Novasports 2HD Λάτσιο – Αταλάντα Serie A

16:20 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερος αγώνας MotoGP Rookies Cup Χερέθ

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ Primera Division

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD Tσιτσιπάς- Κουέβας Τελικός ATP 250 Estoril

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ούνικς Καζάν – Κάλεβ VTB United League

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Παρί Σεν Ζερμέν – Κιέλτσε VELUX EHF Champions League χάντμπολ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Μπράιτον Premier League

19:00 Novasports 5HD, ΕΡΤ Play1 Μπολόνια – Τενερίφη Basketball Champions League

19:00 ΕΡΤ Sports HD Άρης – Ξάνθη Super League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

19:00 ΕΡΤ1 Ατρόμητος – ΟΦΗ Super League

19:00 Novasports 4HD Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος Super League

19:00 Novasports 3HD Λεβαδειακός – ΑΕΚ Super League

19:00 Novasports 2HD ΑΕΛ – ΟλυμπιακόςSuper League

19:00 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννενα – ΠΑΟΚ Super League

19:00 Novasports 24 HD Τζένοα – ΡόμαSerie A

19:30  COSMOTE SPORT 9 HD Μπελενένσες – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας Liga NOS

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – ΜπιλμπάοPrimera Division

21:30 Novasports 4HD Νάπολι – ΚάλιαριSerie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Βαλένθια Primera Division

22:00 Novasports 3HD Λυών – Λιλ Ligue 1

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Philadelphia 76ers – Toronto Raptors NBA

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.