Ανταρσία: Το ψηφοδέλτιο της «Αντικαπιταλιστικής Ανατροπής» στην Πάτρα

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Κατατέθηκε την Παρασκευή 3 Μαΐου, στο Πρωτοδικείο Πατρών, το ψηφοδέλτιο της ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ – ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ – ΕΕ – ΚΕΦΑΛΑΙΟ. Όπως αναφέρει ο δημοτικός συνδυασμός σε ανακοίνωσή του:
Συνεχίζουμε δυναμικά, δίνοντας μήνυμα καταδίκης της πολιτικής κυβέρνησης – ΕΕ – Κεφαλαίου, κόντρα σε λογικές διαχείρισης του συστήματος, ενισχύοντας το ρεύμα της αντικαπιταλιστικής επαναστατικής αριστεράς για την ανάπτυξη νικηφόρων αγώνων.
ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΜΑΣ!»
Οι υποψήφιοι της παράταξης είναι οι εξής:
Υποψήφιος Δήμαρχος
Μπελεζώνης Θεόδωρος του Δημητρίου
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Για την Δημοτική Ενότητα Βραχναιΐκων
1. Παπαδάκη Ευγενία του Παντελή
Για την Δημοτική Ενότητα Μεσσάτιδος
1. Αποστολοπούλου Κλεοπάτρα του Σπύρου
2. Κοντογιαννάτος Νικόλαος του Γερασίμου
3. Σμυρίλιος Άγγελος του Παναγιώτη
Για την Δημοτική Ενότητα Παραλίας
1.       Κουράκος Ηλίας του Μιχαήλ
2.       Ρεκούνας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
Για την Δημοτική Ενότητα Πατρέων
1.    Αγοραστού Δέσποινα του Κυπαρίση
2.    Αθανασόπουλος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
3.    Βαλσαμή Ηλιάνα του Παύλου
4.    Γεωργίου Χριστίνα του Χαραλάμπους
5.    Δασούκη Σεβασμία του Ιωάννη
6.    Δόσης Χρήστος του Σωτηρίου
7.    Δροσόπουλος Άρης – Χρυσόστομος του Κωνσταντίνου
8.    Ζησιμόπουλος Ιωάννης του Ανδρέα
9.    Καλουδιώτης Ευάγγελος του Γρηγορίου
10.  Καντερές Βασίλειος του Δημητρίου
11.  Καραμπέλη Κωνσταντίνα του Γεωργίου
12.  Καραμπέλης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
13.  Κασκαβέλης Σπυρίδων του Αθανασίου
14.  Κατσαρδής Δημήτριος του Νικολάου
15.  Κατσαρός Φώτιος του Αθανασίου
16.  Κοσίνας Ανδρέας του Γεωργίου
17.  Κουμπούρας Ανδρέας του Παναγιώτη
18.  Κουμπούρας Γεώργιος του Νικολάου
19.  Κούρλα Μιχαέλα του Κωνσταντίνου
20.  Λαμπροπούλου Νικολίτσα του Ανδρέα
21.  Λάμπρου Μαρία του Δημητρίου
22.  Λιακοπούλου Ιωάννα του Νικολάου
23.  Λιακοπούλου Χριστίνα του Νικολάου
24.  Λιανός Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου
25.  Μανωλάκης Ιάσων του Κωνσταντίνου
26.  Μπελεζώνη Παρασκευή του Δημητρίου
27.  Πετροπούλου Μυρτώ του Πέτρου
28.  Σιαμαντάς Ιάσων του Γεωργίου
29.  Σιαμπάνη Άννα του Αθανασίου
30.  Σιάχου Ελένη του Χριστόφα
31.  Σμυριλίου – Ζέρβα Μυρτώ του Πέτρου
32.  Τζιρής – Γεωργόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου
33.  Τζουραμάνης Αθανάσιος του Φωτίου
34.  Τρωΐζος – Παπαβασιλείου Παύλος του Άγγελου
35.  Φλέγκας Κωνσταντίνος του Ιωάννη
36.  Φραγκαλιώτη Μαρία του Θρασύβουλου
37.  Φραγκαλιώτη Παναγιώτα του Θρασύβουλου
38.  Φωτάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
39.  Χονδρογιάννης Χρήστος του Σωτηρίου
Για την Δημοτική Ενότητα Ρίου
1.    Βέζου Αθανασία του Παναγιώτη
2.    Δανιηλίδης Σάββας του Ιωάννη
3.    Κοκκινοβασίλης Δημήτριος του Πολυδεύκη
4.    Σπηλιωτοπούλου Βαρβάρα – Ευαγγελία του Αντωνίου

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.