M. Σάββατο: Ολες οι αθλητικές μεταδόσεις

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Αναμετρήσεις από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις.
Αναλυτικά όλες οι επιλογές:
00:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
10:35 COSMOTE SPORT 9 HD Πρώτος ημιτελικός ανδρών Ξιαμέν FIVB Beach Volley World Tour
11:35 COSMOTE SPORT 9 HD Δεύτερος ημιτελικός ανδρών, Κίνα, Ξιαμέν FIVB Beach Volley World Tour
12:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν
13:00 Eurosport 2 Παρίσι Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, Παρίσι, Προκριματικός Γύρος Φόρμουλα Ε
13:00 ΕΡΤ Sports HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν
13:30 COSMOTE SPORT 8 HD Εστουδιάντες – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa
13:35 COSMOTE SPORT 7 HD SS9 Tanti Mataderos 1 WRC Αργεντινής
14:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ουγγαρία
14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ζανκτ Πάουλι – Ρέγκενσμπουργκ Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Αλαβές Primera Division
14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Πρώτος ημιτελικός ATP 500 Barcelona BancSabadell
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Γουέστ Χαμ Premier League
15:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν
16:00 Eurosport 1 WTCR Χουνγκαρόρινγκ Αγώνες αυτοκινήτου
16:00 ΕΡΤ Sports HD Κατατακτήριες δοκιμές Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν
16:00 ΕΡΤ Play1 ΑΕΚ – Μαδέιρα Challenge Cup χάντμπολ
16:00 Novasports 1HD Μπολόνια – Εμπολι Serie A
16:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αννόβερο – Μάιντς Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λειψία – Φράιμπουργκ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Σάλκε Bundesliga
17:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, Παρίσι Formula E
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Δεύτερος ημιτελικός ATP 500 Barcelona BancSabadell
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Γουλβς Premier League
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαγιαδολίδ Primera Division
18:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
19:00 Novasports 1HD Ρόμα – Κάλιαρι Serie A
19:15 COSMOTE SPORT 7 HD SS13 Tanti Mataderos 2 WRC Αργεντινής
19:15 Novasports 2HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Ιπσουιτς Championship
19:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγάρδη – Γκλάντμπαχ Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Θέλτα Primera Division
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον – Νιουκάσλ Premier League
20:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ουγγαρία
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD SS14 Mataderos Cuchilla Nevada 2 WRC Αργεντινής
20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Γκιμαράες Liga NOS
20:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελική φάση Serie A Femminile
21:30 Novasports 1HD Ίντερ – Γιουβέντους Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Λεβάντε Primera Division
22:05 Novasports 2HD Ρεν – Παρί Σεν Ζερμέν Τελικός Κυπέλλου Γαλλίας

Κοινοποίηση

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.